filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:05 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як намалювати військову машину.
Як намалювати військову машину.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 15:47 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Не в кожній людині живе художник. Однак у багатьох креативно мислячих людей досить часто з'являється бажання творити, створювати і малювати, зокрема. Чоловіки зазвичай намагаються зобразити військову техніку, наприклад, танки або інші машини.

Інструкція

1 Перш за все, на аркуші паперу намалюйте довгасту трапецію із закругленими кутами. При цьому так, щоб широка її частина опинилася зверху, а вузька - знизу. Далі, за принципом піраміди, на верху получившейся фігури зобразите ще одну довгасту трапецію, але вже меншої довжини. Нижню її сторону, яка стикається з першої трапецією, продовжите, а кінці загніть вниз.
На ній, біля лівого краю, також намалюйте третю фігуру - теж трапецію, проте тепер уже не довгасту. У результаті у вас повинна вийти триярусна пірамідка.
2 Тепер найдовшу, нижню, трапецію повністю заповніть окружностями. При цьому самий крайні з них повинні бути меншого діаметру, ніж попередні. На другий трапеції, на другому ярусі піраміди, з правого боку намалюйте невеликий прямокутник.
Потім на третій фігурі, самій верхній частині військової машини, покажіть гармату танка. Для цього з лівого торця трапеції намалюйте півколо - підстава гармати. А її саму зобразіть у вигляді витягнутого прямокутника. Далі прорисуйте «гусеницю» танка, до складу якої входять раніше намальовані кола, а також ланцюг, що пов'язує їх між собою. А деталі, що є нижній стороною другої трапеції, надайте товщину, провівши жирну лінію.
3 З'єднайте середню і верхню трапецію двома короткими прямими лініями. На корпусі танка, тобто посередині другого трапеції, намалюйте пару невеликих прямокутних деталей - різноманітні кришки та інші технічні атрибути. У передній частині зобразите маленький округлий ліхтар, а на прямокутнику, що знаходиться біля правої сторони, накресліть ремені. Розфарбуйте свою військову машину сірим камуфляжним або зеленим кольором. Також додайте в свій малюнок елементи військової символіки на зразок червоної зірки, назви моделі або ж девізу.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як намалювати військову машину.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: