filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як міряти діагональ.
Як міряти діагональ.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 15:47 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
При позначенні розміру екрана телевізора або монітора вказують не ширину і висоту, а діагональ. Іноді видима частина зображення виявляється менше самого екрана кінескопа або РК-матриці. Щоб дізнатися, чи не обманув вас виробник, виміряти діагональ можна самостійно.

Інструкція

1 Трубки телевізори та монітори відрізняються один від одного виконанням передньої панелі. В одних з них екран кінескопа виступає назовні разом з невеликою частиною бічних стінок, а в інших частина його передньої поверхні захована під обрамленням. У першому випадку вимірюванню підлягає відстань між кутами кордонів люмінофора (а не самого скла), а в другому - між кутами пластмасової рамки.
2 Для вимірювання екрану РК-матриці або плоского екрана кінескопа скористайтеся звичайною лінійкою. Якщо ж екран кінескопа є опуклим, доведеться застосувати гнучкий кравецькі метр. Підійде і паперовий метр, який можна взяти на стенді з рекламними проспектами в деяких будівельних магазинах. Металеву рулетку не використовуйте - їй можна подряпати екран.
3 У трубкових телевізорів і деяких старих трубкових моніторів екран при роботі заряджається статичною електрикою.
Після дотику до екрану заряд переходить на людину. Після цього, доторкнувшись до заземленого або просто масивного металевого предмета (навіть антені того ж телевізора), можна отримати болючий електричний удар, а взявши в руки мобільний телефон або інший електронний прилад - вивести його з ладу. Щоб цього не сталося, перед виміром діагоналі залиште телевізор або монітор вимкненим на кілька годин.
4 Перший спосіб вимірювання полягає в наступному. Виміряйте лінійкою або гнучким метром відстань між лівим нижнім і правом верхнім кутами екрана. Не прикладайте до нього при цьому значних зусиль, особливо, якщо він рідкокристалічний. Результат вимірювання, виражений у сантиметрах або міліметрах, переведіть в дюйми: 1 дюйм дорівнює 2,54 см.
5 Щоб скористатися другим способом, виміряйте окремо ширину і висоту екрану. Потім обчисліть значення діагоналі по теоремі Піфагора:
d = sqrt (l ^ 2 + h ^ 2), де d - діагональ, l - ширина, h - висота.

Переклад результату в дюйми можна здійснювати як до, так і після обчислення.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як міряти діагональ.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: