filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:37 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як намалювати флейту.
Як намалювати флейту.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 15:48 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Всі предмети, що мають циліндричну форму, можуть бути намальовані шляхом побудови овалів вздовж осі симетрії. За допомогою цієї техніки можна зобразити не тільки вази і колони будівель, але і духові музичні інструменти, наприклад, флейти.

Інструкція

1 Почніть малюнок з побудови допоміжної лінії, відповідної осі симетрії флейти.
2 Відзначте на лінії початок і кінець інструменту. Проведіть через ці точки прямі, перпендикулярні осі симетрії. Від обраної довжини флейти залежить висота звуку.
3 Вибрати товщину інструменту. На перпендикулярних відрізках відзначте точки, відповідні половині товщини. Намалюйте овал, що проходить через них.
4 З'єднайте крайні точки овалів з кожного боку від лінії симетрії. Якщо флейта має вставки або блоки в головній частині, намалюйте допоміжні овали більшого розміру. Виділіть ці області поперечними лініями.
5 Якщо ви малюєте флейту поздовжнього типу, зобразіть насадку для губ, вона схожа на короткий мундштук і розташовується на одному з кінців циліндра.
Такий інструмент схожий на звичайну дудочку з отворами. Якщо ж ви хочете зобразити флейту поперечного типу, скруглите один з кінців і намалюйте отвір для губ на бічній поверхні.
6 Намалюйте отвори на бічній стороні інструменту. На звичайній флейті їх сім на одній стороні і одне на інший. Розмір отворів відповідає діаметру порожнини в інструменті.
7 Майте на увазі, що якщо ви малюєте поздовжню флейту, яку прикладають до губ бічною частиною, вона повинна оснащена клапанами, які відкриваються і закриваються під час гри. Клапани мають круглу форму і кріпляться на ніжці. Зазвичай вони розташовані на одній лінії, але бувають флейти з нелінійним розташуванням клапанів.
8 Зітріть допоміжні лінії.
9 Приступайте до фарбування малюнка. Пам'ятайте, що найпростіші поздовжні флейти виготовляються з дерева і можуть бути пофарбовані в різні кольори. Сучасні інструменти з клапанами виробляють з металу. У будь-якому випадку майте на увазі, що в основі інструмента лежить подовжений циліндр, тому необхідно зобразити на ньому область світла, півтіні і тіні. Виділіть на предметі блік і рефлекс.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як намалювати флейту.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: