filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як знайти листи.
Як знайти листи.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 15:49 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Якщо в електронній поштовій скриньці знаходиться декілька тисяч повідомлень, безглуздо намагатися знайти серед них потрібний вручну. На цей випадок веб-інтерфейси поштових служб оснащені функцією автоматичного пошуку листів за ключовими словами.

Інструкція

1 Увійдіть у свою електронну поштову скриньку, використовуючи звичайний веб-інтерфейс (не WAP-і не PDA-інтерфейс, а також не поштову програму Thunderbird, Outlook або подібну).
2 Знайдіть поле введення, праворуч від якого розташована кнопка зі словом «Знайти», «Пошук» або аналогічним, або із зображенням лупи. Введіть у це поле рядок пошуку, а потім натисніть на цю кнопку. Врахуйте, що поштові веб-інтерфейси, на відміну від пошукових систем загального застосування, не виробляють автоматичний перебір словоформ, пошук і виправлення друкарських помилок, і т.п. Пошук буде здійснюватися в точності по тому рядку, яку ви ввели. Також в деяких поштових службах не здійснюється пошук по вкладеннях, їх іменам файлів, а також за межами папки «Вхідні».
3 Якщо вам точно відомо, в якій папці і на якій сторінці цієї папки розташовано лист, а також який у нього повинен бути заголовок, пошук в межах сторінки здійсните, натиснувши клавіші Ctrl-V, ввівши фрагмент заголовка і натиснувши кнопку Enter.
У цьому випадку шукати повідомлення буде не сервер, а сам браузер. Пошук буде також вестися в точності по введеної рядку без спроб її автоматичної зміни або виправлення, але коло його звузиться ще сильніше: він обмежиться поточною сторінкою.
4 Виявивши , що повідомлення раніше знаходилося в папці «Спам», а потім безслідно зникло, не намагайтеся його повернути. Це означає, що сервер, послугами якого ви користуєтеся, автоматично видаляє з папки «Спам» всі повідомлення, не перенесені в папку «Вхідні» протягом певного періоду. Попросіть відправника вислати вам лист повторно, а щоб воно не зникло знову, відразу після отримання відкрийте його і натисніть на посилання «Це не спам» або перенесіть його в папку «Вхідні». Надалі поступайте так з усіма повідомленнями, які опинилися прийняті сервером за спам помилково, і тоді ви зможете уникнути їх втрати.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як знайти листи.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: