filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:40 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як можна закрити кримінальну справу.
Як можна закрити кримінальну справу.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 15:50 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Порушення кримінальної справи - це ще не винесення вироку. І навіть у законі існують чітко прописані пункти, на підставі яких справа може бути припинена. Головне - добре вивчити закон і знайти хорошого адвоката.

Інструкція

1
Кримінальну справу може бути закрито на підставі 24 статті Кримінально-процесуального кодексу Російської Федерації. У цій статті викладено, що припинити справу можна за відсутності події, а також складу злочину. Також слідство може бути припинено, якщо минув термін давності кримінального переслідування або ж у випадку смерті підозрюваного або обвинуваченого. Справа не може мати свого слідчого продовження, якщо відсутня заява потерпілого.
2 Кримінальну справу необхідно припинити у тому випадку, якщо до моменту набуття вироком чинності вийшов новий закон, який скасовує прийняте постанову. Також весь процес припиняється, якщо припинено кримінальне переслідування усіх обвинувачених або підозрюваних.
3 В статті 25 КПК України зазначено, що кримінальна справа може бути припинена, якщо був факт примирення сторін.
Для цього потерпіла особа має написати заяву про припинення кримінальної справи. Але крім цього необхідно і згоду прокурора.
4 На підставі статті 27 Кримінального кодексу Російської Федерації справа може бути припинена у разі, коли обвинувачений або підозрюваний непричетні до скоєного злочину. Також підставою може бути акт про амністію або наявність у відношенні обвинуваченого або підозрюваного вже вступив в силу вироку по тій же справі.
5 Кримінальну справа має бути припинено, якщо обвинувачений або підозрюваний є не досягли віку, з якого він може бути притягнутий до кримінальної відповідальності. Також це може бути психічне захворювання.
6 Припинення кримінальної справи може бути здійснено в судовому засіданні на підставі статті 254 КПК РФ, коли звинувачуюча сторона відмовляється від обвинувачення. Також по справах, які носять приватний характер, процес може бути припинений у зв'язку з неявкою потерпілого без поважної причини.

Джерела

Підстави і терміни закриття кримінальної справи


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як можна закрити кримінальну справу.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: