filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:03 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як намалювати жолудь.
Як намалювати жолудь.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 15:51 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Жолуді за формою нагадують грибок, вони мають довгастий плід і невелику капелюшок. Основна увага в малюнку необхідно приділити кольором, оскільки влітку і восени жолуді пофарбовані в різні кольори.

Інструкція

1 Подумайте, де саме ви хочете зобразити жолудь - на гілці дуба або лежить на землі. Від вибору місця залежить те, в які кольори ви будете фарбувати ці плоди, і чи потрібно малювати капелюшок, адже дозрілі і опале жолуді часто її втрачають.
2 Намалюйте овал, відповідний плоду дуба. Розмір повинен гармоніювати з величиною листя, якщо ви малюєте жолудь, що висить на гілці. На кінці одного втечі може розміститися до 6-8 плодів, але в більшості випадків їх 2-3. Довжина основної частини зрілого жолудя становить від 2 до 4 см, плоди мають довгасту форму, але у деяких видів вони округлені. Ширина плоду дуба приблизно в два рази менше його довжини.
3 Виділіть четверту частину овалу, розташовану ближче до гілки. Намалюйте в цьому місці капелюшок плода. Її краї щільно прилягають до самого плоду, а форма схожа на плескату маківку церкви.
4 прорісі деталі. На капелюшку зобразите невеликі ущільнення, в місці кріплення до гілки вони дрібніші, їх розмір збільшується ближче до країв. Розташовані вони рядами, порядок схожий з цегляною кладкою.
5 Намалюйте загострений кінчик жолудя. У деяких видів дубів він досягає декількох міліметрів, у інших лише злегка позначений.
6 Пам'ятайте , що жолуді виростають на окремому втечу, а не там, де до гілки кріпляться листя. Відобразіть цей факт, якщо ви малюєте жолуді, що висять на гілці, або лежать з листям на землі. Крім того у упалих жолудів без капелюшків необхідно намалювати невеликий гурток там, де капелюшок кріпилася до основи.
7 Приступайте до фарбування малюнка. Незрілі жолуді мають зеленуватий відтінок, осінні пофарбовані в коричнево-горіхові кольору. На поверхні плоду чітко видно поздовжні смужки, сама оболонка блищить, тому необхідно намалювати гру світла і тіні на ній. Для зображення капелюшки використовуйте сірий, зелений і коричневий кольори, до осені вона теж змінює колір, але незначно. Зверніть увагу, що вона матова.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як намалювати жолудь.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: