filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:40 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як намалювати спанієля.
Як намалювати спанієля.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 15:53 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Незважаючи на те, що існує безліч порід спанієлів, у всіх цих собак є спільні риси, які необхідно відобразити в малюнку. Це довгі вуха, шовковиста шерсть, міцна статура, яскраво виражені надбрівні дуги і витягнутий корпус.

Інструкція

1 Почніть малюнок із зображення тулуба собаки. Воно має витягнуту форму, але при цьому достатньо міцне і м'язисте. Довжина тіла приблизно в 2,5 рази перевищує ширину грудної клітки спанієля.
2 Зобразіть голову собаки. Її величина приблизно в три рази менше довжини тіла. Зверніть увагу, що шия спанієля досить тонка в порівнянні з могутньою грудною кліткою, довжина її відповідає розміру голови, поставлена ??вона не високо, як, наприклад, у доберманів, а трохи нижче. Виділіть розвинені надбрівні дуги приблизно в середині голови. Тім'яна частина голови опукла і досить широка. Морда спанієля витягнута вперед, ніс великий. Характерною особливістю собаки є злегка відвислі брилі, але вони не так виражені, як, наприклад, у бульдогів.
3 Намалюйте очі. Вони поставлені прямо, досить великі, мають овальну форму.
Лінія нижньої повіки не провисає, а утворює невелику трохи спадну хвилю.
4 Проведіть допоміжну лінію, що проходить через центр очі і паралельну землі. У точці перетину з тім'ям собаки намалюйте довгі звисаючі вуха. Їх розмір зіставимо з величиною голови спанієля, вони покриті шовковистою хвилястою шерстю. Форма округляє.
5 Зобразіть кінцівки спанієля. Передні лапи почніть від самого широкого місця грудної клітки, вони більш тонкі. Задні розведені ширше і мають яскраво виражені зчленування.
6 Намалюйте хвіст. Майте на увазі, що в деяких порід спанієлів він купірується наполовину, в будь-якому випадку він досить товстий біля основи і покритий довгою спадаючої вовною.
7 Приступайте до фарбування малюнка. Спанієлі можуть мати однотонний окрас або бути покриті плямами. Найчастіше зустрічаються чорні, коричневі або руде представники цієї породи. На спині шерсть щільно прилягає до поверхні тіла, а на вухах, хвості, животі і лапах вона струмує. Очі у спанієлів найчастіше коричневі, мова рожевий.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як намалювати спанієля.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: