filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:02 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як насосом відкачати повітря.
Як насосом відкачати повітря.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 15:54 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Автомобільним або велосипедним насосом можна не тільки накачувати, але і відкачувати повітря. Оскільки штуцер на вводі у такого насоса не передбачений, для приєднання до нього шланга доведеться провести невелику доопрацювання.

Інструкція

1 Викрутіть шланг від вихідного штуцера насоса. Знайдіть на корпусі приладу отвір, через який здійснюється забір повітря. Переконайтеся в тому, що при витягуванні ручки з насоса (або при відпуску педалі, якщо він ножний) на цьому отворі створюється розрідження.
2 Зшкребете навколо отвору фарбу (якщо вона є), щоб потім не відірвати її разом з клеєм. Він буде триматися набагато краще, якщо нанести його прямо на метал або пластмасу. Нанесіть клей навколо отвору з таким розрахунком, щоб він не потрапив усередину насоса.
3Виріжте гумове кільце діаметром трохи більше плями клею. Внутрішній отвір в кільці повинно бути трохи ширше отвори в самому насосі. Приклейте його так, щоб осі отворів збігалися. Дайте клею висохнути.
4 З пластмаси виточите перехідник, поперечний переріз якого є круглим, а поздовжнє - Т-подібним.
Він також повинен мати наскрізне поздовжнє отвір. Останнє повинно мати приблизно такий же діаметр, як в кільці. Широкою стороною приклейте його до кільця, не допускаючи попадання клею в отвори насоса і перехідника.
5 Виміряйте діаметр вузької сторони перехідника. Візьміть полівінілхлоридний кембрик такого діаметру, щоб він надягав на перехідник з натягом. Довжина його відрізка повинна бути дорівнює декільком сантиметрам. Притримуючи перехідник, щоб він не відклеївся, акуратно натягніть на нього кембрик. Протилежний кінець кембріка натягніть на штатний шланг насоса.
6 При користуванні насосом враховуйте специфіку його роботи в новій якості. Якщо раніше на рукоятку або педаль потрібно з силою натискати, а витягнути її було легко, то тепер, навпаки, натиснути на неї легко, зате її доводиться з силою витягати. На ножному насосі витягати педаль вгору і раніше буде пружина, але помітно повільніше, ніж в звичайному режимі. Можливо, її доведеться тягнути примусово, піддягаючи однією ногою, а інший в цей час прідерівая насос. При цьому слід бути обережним, щоб не впасти.

Зверніть увагу
Не створюйте розрідження в тендітних судинах.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як насосом відкачати повітря.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: