filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:03 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як можна відмовитися від госпіталізації.
Як можна відмовитися від госпіталізації.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 15:55 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Згідно статті № 8 Федерального закону «Про права пацієнтів», будь-який громадянин має право на надання медичної допомоги в амбулаторних або стаціонарних умовах. Від госпіталізації пацієнт має право відмовитися. Якщо стан його здоров'я не загрожує життю і не становить загрозу для оточуючих, хворий вільна вирішувати питання про способи свого лікування самостійно.

Вам знадобиться
- письмова відмова.

Інструкція

1 Якщо ви захворіли, викликали лікаря або швидку медичну допомогу, і вам пропонують госпіталізацію, ви вправі поїхати на стаціонарне лікування або відмовитися від нього і попросити виписати вам повний курс терапії в амбулаторних умовах.
2 Лікар , який вас обстежив і запропонував вам госпіталізацію в стаціонар, зобов'язаний одержати з вас письмову відмову, який буде підтвердженням, що всю відповідальність за життя і здоров'я ви покладаєте тільки на себе.
3 При відмові від госпіталізації неповнолітніх, недієздатних або обмежено здатних осіб відмову повинні написати батьки, опікуни або законні представники зазначених громадян.
4 Пацієнта , захворювання якого небезпечно для оточуючих, або не відповідає за свої дії в силу психічного розладу можуть госпіталізувати примусово за рішенням суду із залученням правоохоронних органів.
5 Також за рішенням суду можуть примусово госпіталізувати пацієнтів з тяжким захворюванням, що вимагає негайного медичного або хірургічного втручання. Примусове приміщення в стаціонар проводиться без урахування думки самого пацієнта, батьків, опікунів, законних представників або родичів.
6 В випадку, якщо ви вже знаходитеся на стаціонарному лікуванні, то маєте право його перервати. Для цього зверніться до головного лікаря медичного закладу з письмовою заявою про відмову від подальшого лікування. Лікар не вправі вам відмовляти, так як стан вашого здоров'я - це ваша особиста справа. Відмова може надійти в тому випадку, якщо ви були госпіталізовані примусово через захворювання, небезпечного для оточуючих, або якщо відмова від лікування загрожує вашому житті.
7 Уповноважені працівники медичного закладу можуть звернутися до суду для отримання постанови про ваше подальше перебування в стінах стаціонару.

Джерела

ФЕДЕРАЛЬНИЙ ЗАКОН "ПРО ПРАВА ПАЦІЄНТІВ"


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як можна відмовитися від госпіталізації.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: