filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як намалювати демона олівцем.
Як намалювати демона олівцем.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 15:56 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Демони - створення фантастичні, тому художник може зобразити їх такими, якими вони малюються в його уяві. Олівцеві начерки можуть послужити основою для більш складного твору, виконаного фарбами. Але перш ніж вийде вдалий ескіз, потрібно зробити безліч варіантів малюнків, підключивши всю свою фантазію і вміння володіти олівцем.

Вам знадобиться
- олівець;
- ластик;
- аркуш паперу.

Інструкція

1 Намітьте композицію малюнка. Якщо крім демона будуть присутні інші персонажі і предмети, відведіть їм місце на папері. Легкими штрихами позначте верх, низ і ширину фігури демона.
2 Якщо ви задумали намалювати великі крила, позначте їх контури, щоб вони вмістилися на вибраному аркуші паперу. Розділіть фігуру на деталі: овал голови, тулуб, руки, ноги. Поступово додавайте конкретику, виділяючи поворот торсу, рух руки, кут повороту голови і так далі.
3 Поступово фігура демона оформиться в малюнок. Зітріть зайві лінії. Придумайте, які предмети можуть бути у потойбічного істоти в руках, якими будуть його роги, волосся, шкіра, кігті, одяг. «Приміряйте» все це на вашу фігуру, якщо ви бачите, що деталь не підходить до характеру малюнка, видаляйте її.
4 Позначте форму крил демона. Часто використовується форма крил ангелів, тільки чорного кольору, можете зобразити їх зламаними, з оголеними кістками, або пухнастими і широкими.
Більш поширений варіант - шкірясті. Їх ви можете намалювати тонкими і рваними, як у кажана, або міцними і з шипами, як у дракона.
5 Шукайте нові форми, пробуйте намалювати орнамент на рогах або татуювання не тілі демона. Він може бути лисим з гострими трикутними вухами або носити довге волосся з химерною зачіскою. Малюнок повинен бути гармонійним, деталь візерунка на зброї може повторити елемент татуювання або прикраси.
6 прорісі лінії мускулів на тілі істоти. Переходьте до більш дрібним деталям - кігтям, вухам, деталям одягу і, звичайно, особі демона. Спочатку намітьте штрихами розташування брів, очей, носа і рота. Коли досягнете органічного поєднання форм і розмірів, переходьте до більш детальної промальовування.
7 Наділіть вашого демона характером. Це можна зробити, надавши особливий вигин губ і бровами істоти, з допомогою хитрого примружив очі і загнутого донизу кінчика носа. Прорисуйте лінії скул, щоб особа набула чітку форму.
8 доопрацювати малюнок, стираючи непотрібне і твердо окреслюючи контур. Намалюйте антураж картинки - навколишні демона предмети і явища.

Джерела

Малювання страшного демона


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як намалювати демона олівцем.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: