filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:40 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як написати продовження таблиці.
Як написати продовження таблиці.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 15:56 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Якщо в документі, виконаному в редакторі OpenOffice.org, Abiword або Microsoft Word, є таблиця, кількість рядків і стовпців в ній не є фіксованим. При необхідності їх можна додавати, тим самим збільшуючи кількість пунктів таблиці та їх параметрів.

Інструкція

1 Відкрийте документ, в якому знаходиться таблиця. Для цього виберіть пункт меню «Файл» - «Відкрити» або натисніть клавіші Ctrl-O. Знайдіть файл в тій чи іншій папці, а потім натисніть клавішу Ок. Знайдіть у документі таблицю, до якої потрібно додати продовження.
2 Встановіть курсор у комірку таблиці, після якої необхідно розташувати наступний стовпець або рядок.
3 Піднесіть стрілку до тієї ж комірці, після чого натисніть праву клавішу миші.
4 В меню оберіть пункт «Рядок» - «Вставити» або «Стовпець» - «Вставити».
5 В полі введення «Кількість» введіть з клавіатури кількість доданих рядків або стовпців. Можна також збільшувати чи зменшувати їх кількість за допомогою розташованих у правій частині поля кнопок зі стрілками.
6 Вибрати положення доданих рядків або стовпців: до або після осередку, в якому в даний момент знаходиться курсор.
7 Натисніть кнопку Ок. Рядки або стовпці додадуться, але вони будуть порожніми. Введіть в них необхідну інформацію.
8 Після додавання нових осередків може знадобитися відредагувати вигляд обрамлення вже наявних. Для цього перемістивши курсор в будь-яку з комірок таблиці, в меню текстового редактора виберіть пункт «Формат» - «Таблиця».
9 Коли відкриється вікно, виберіть у ньому вкладку «Обрамлення». Потім активуйте один з готових варіантів обрамлення в полі «приречення» або налаштуйте зовнішній вигляд кожної зі стінок в полі «Здається користувачем».

10
Якщо ви зробили при налаштуванні обрамлення помилку, натисніть клавішу «Відновити», після чого налаштуйте параметри заново. Коли ж всі помилки будуть усунені, натисніть кнопку Ок, і вигляд таблиці зміниться на встановлений вами. Потім тут же збережіть документ в новий файл («Файл» - «Зберегти як») або в той же файл (Ctrl-S). При використанні редактора OpenOffice.org і використанні формату, який не є для редактора основним, підтвердіть незмінність формату.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як написати продовження таблиці.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: