filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:36 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як написати родинне дерево.
Як написати родинне дерево.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 15:57 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
У Радянському Союзі згадувати про власних коріннях, особливо якщо в роду не було пролетарів і селян, було дуже небезпечно. І за цей період багато хто забув або так і не дізналися, ким же були їх предки. Зараз складання сімейного древа стало модним.

Інструкція

1 Якщо ви вирішили попорпатися в родоводі і скласти родинне дерево, почніть з розмови зі старшими родичами. Вони - джерело інформації. Їх спогади про власні бабусь і дідусів будуть украй корисні. Навіть просто ім'я та місце проживання можуть допомогти при пошуку додаткової інформації. Запишіть у блокнот усі спогади і використовуйте ці дані при подальших пошуках.
2 Отримавши першу інформацію, зверніться до інтернету, щоб спробувати її доповнити. Існують спеціальні портали - http://www.familytree.narod.ru/, http://www.gendrevo.ru/і деякі інші, на яких можна дізнатися історію свого прізвища абсолютно безкоштовно. Крім того, там є форуми, в яких користувачі спілкуються з метою знайти далеких родичів. Тільки будьте обережні і не попадіться на гачок шахраїв.
Якщо на сайті відкрилося вікно з вимогою відправити смс - для підтвердження реєстрації, допомоги в пошуках і т.д. - Негайно закрийте сторінку. Це портал, створений нечесними на руку людьми, які заробляють таким чином гроші. Тут вам точно нічим не допоможуть, ще й вкравши певну суму з рахунку телефону.
3 Якщо знайти достатньо інформації про походження роду не вдалося, зверніться в спеціалізовані наукові центри. Вчені, які займаються ономастикою, аналізують походження імен та прізвищ, і зможуть достовірно розповісти і підтвердити документами історію практично кожної сім'ї. Їх послуги досить дорогі, але зате ви будете знати точно, звідки пішла ваше прізвище.
4 Отримавши всі можливі відомості, візьміть аркуш ватману і схематично намалюйте на ньому дерево. Біля самого кореня - самі далекі предки, про яких вам вдалося дізнатися. Вписуйте ім'я, прізвище, місце проживання і рід занять. Потім, піднімаючись вище по стовбуру, вказуйте прадідусів, прабабусь, батьків, їхніх братів і сестер і т.д. На гілках залиште місце для себе, власних дітей і онуків.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як написати родинне дерево.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: