filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:37 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як налаштувати gprs на навігаторі.
Як налаштувати gprs на навігаторі.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 15:57 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Процедура настройки GPRS в навігаторі може розрізнятися в залежності від версії операційної системи. В даному випадку розглядається настройка пристрою, що працює під управлінням Windows Mobile 6 Professional.

Інструкція

1 Викличте головне меню мобільного пристрою, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть до пункту «Налаштування». Перейдіть на вкладку «З'єднання» і розкрийте однойменну посилання. Виберіть команду «Додати нове підключення через модем» в групі «Мій постачальник інтернету» і надрукуйте ім'я свого провайдера у відповідному рядку. Вкажіть «Стільниковий лінія GPRS» в полі «Виберіть модем» і підтвердіть виконання обраної дії, натиснувши кнопку «Далі».
2 Введіть потрібне ім'я в рядку «Ім'я точки доступу». Зверніть увагу на те, що це значення визначається провайдером: internet.mts.ru - для МТС, internet.beeline.ru - для Beeline і т.д. Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку «Далі». Надрукуйте ім'я провайдера в рядку «Ім'я користувача» (mts - для МТС, beelline - для Beeline і т.д.) і повторіть його в полі «Пароль». Залиште порожній рядок «Домен» і натисніть кнопку «Додатково».
3 Перейдіть на вкладку «Протокол TCP/IP» в діалоговому вікні, і застосуєте прапорець в рядку «IP-адреса призначає сервер». Зніміть прапорці в полях «Використовувати програмне стиснення» і «Стиснення IP-заголовків». Перейдіть на вкладку «Сервери» і застосуєте прапорець у полі «Адреса призначаються сервером». Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK, і застосуєте їх, натиснувши кнопку «Готово».
4 Виконайте вхід в інтернет. Для цього викличте головне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть до пункту «Налаштування». Виберіть вкладку «Підключення» діалогового вікна, і розкрийте однойменну посилання. Розгорніть вузол «Управління існуючими підключеннями» в групі «Мій постачальник інтернету» і натисніть посилання створеного з'єднання. Продовжуйте утримувати її натиснутою до появи нового підменю. Вкажіть у ньому команду «Підключитися» і переконайтеся в установці з'єднання.

Джерела

Налаштовуємо GPRS на навігаторі - Налаштування для Windows Mobile 6 Professional


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як налаштувати gprs на навігаторі.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: