filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:37 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як можна відключити електроенергію.
Як можна відключити електроенергію.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 15:58 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
За використану електричну енергію необхідно платити щомісяця. Відключити від центральної мережі можуть за неоплату, за факт розкрадання або невиконання умов договору, укладеного між споживачем і постачальником. Тимчасове відключення може проводитися на короткий період у зв'язку з технічним обслуговуванням або ремонтними роботами.

Вам знадобиться
- вимога;
- акт.

Інструкція

1 Згідно з угодою, укладеною між постачальниками і споживачем, оплата за електричну енергію повинна надходити систематично до 10 числа. Споживач зобов'язаний не тільки своєчасно оплачувати за споживання, але і забезпечити вільний доступ представників енергонагляду для перевірки приладів обліку.
2 Якщо контрольна перевірка виявила факт заборгованості, вони зобов'язані заповнити бланк вимоги оплати за електричну енергію. Відповідно до правил постачання і оплати електроенергії населенню вам дадуть 2 тижні, протягом яких ви зобов'язані повністю сплатити виниклу заборгованість та пред'явити квитанцію за вказаною адресою в енергопостачальну компанію.
3 При несвоєчасній оплаті за електрику на вимогу, виданим вам під розписку, постачальники вправі провести повторну перевірку і знеструмити ваше житло.
4 Щоб надалі провести підключення, вам доведеться заплатити не тільки всю суму заборгованості, але й додатково виплатити нараховану неустойку та заплатити штраф.
5 Від електрики вас можуть відключити не тільки за несвоєчасне внесення платежів, але і при виявленому факті розкрадання, коли елекроенергії використовується безпосередньо, минаючи прилади обліку. У цьому випадку складається акт, на підставі якого ваше житло знеструмлюють.
6 Ще одна умова відключення електроенергії - це невиконання вимог поставляє компанії по заміні несправного приладу обліку. Про відключення вас повинні повідомити заздалегідь і дати вам один місяць для придбання та встановлення електричного лічильника.
7 Раптово відключити електрику можуть у зв'язку з аварією на центральних електромережах. При проведенні планових ремонтних робіт або технічного обслуговування вас повідомлять заздалегідь про терміни і дату відключення.
8 Якщо ви не згодні з діями постачальників електричної енергії і вважаєте, що вас відключили незаконно, зверніться до суду і оскаржуйте неправомірні дії у встановленому законом порядку.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як можна відключити електроенергію.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: