filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:37 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Куди встановити датчик температури.
Куди встановити датчик температури.
oleshkoДата: Четвер, 21.03.2013, 15:50 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Датчиком температури, або її перетворювачем, називається контрольно-вимірювальний прилад, що повідомляє про температуру в системі, яку він контролює. Електричний сигнал на виході визначає значення температури. Для цієї мети також можна використовувати термоопору, що змінюється пропорційно змінам температури.

При проведенні квартирного ремонту найбільш популярною останнім часом стає установка системи «Тепла підлога». В основному ця система використовується в якості додаткового обігріву в сукупності і центральним опаленням (наприклад, у ванній кімнаті або на балконі).
Іноді даним устаткуванням простіше замінити традиційне центральне опалення, наприклад, на дачі, віддаленої від основної газової магістралі. У такому випадку практичніше буде встановити «теплу підлогу».

Одним з основних складових «теплої підлоги» є установка датчика температури. Це не особливо складний процес, але дуже відповідальний, оскільки від правильного вибору його установки буде залежати робота всієї системи.

Датчик температури для «теплої підлоги» слід встановити безпосередньо в підлогу між двома витками кабелю нагріву на рівній відстані від них.
Основна умова для встановлення датчика температури - на нього повинна бути надіта гофрована трубка, яка захистить його від пошкоджень. Також якщо датчик буде знаходитися в гофре, в разі поломки або пошкодження його легше буде замінити.

Для закріплення датчика знадобиться невеликий шматок монтажної стрічки, яку слід закріпити між найближчими до місця встановлення датчика витками кабелю нагріву на відстані рівному 50 см від стіни.

Потім потрібно розмістити датчик, що знаходиться в гофре, на відстані кількох сантиметрів від кінця трубки. Щоб уникнути потрапляння розчину, приготовленого для стяжки, з того боку, де знаходиться датчик температури, трубку необхідно герметизувати. Для герметизації гофри відмінно підійде термоусадка або звичайна ізолента.

На остаточному етапі слід закріпити кінець трубки з встановленим датчиком на відрізку монтажної стрічки. Другий кінець гофри з кабелем від датчика температури потрібно вивести до місця встановлення терморегулятора.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Куди встановити датчик температури.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: