filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:37 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як знайти довжину висоти в рівнобедреному трикутнику.
Як знайти довжину висоти в рівнобедреному трикутнику.
oleshkoДата: Субота, 30.03.2013, 21:25 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Інструкція

1
Висоту (Hc), проведену до основи рівнобедреного трикутника, можна розрахувати, знаючи довжини цього підстави © і бічної сторони (a). Для цього можна використовувати теорему Піфагора, так як висота, бічна сторона і половина підстави утворюють прямокутний трикутник. Висота і половина підстави в ньому є катетами, тому для вирішення завдання витягніть корінь з різниці між зведеною в квадрат довжиною бічної сторони і чвертю квадрата довжини підстави: HС =? (A? -? * C?).
2 Цю ж висоту (Hc) можна обчислити і по довжині кожної зі сторін, якщо в умовах приведена величина хоча б одного кута. Якщо це кут при основі трикутника (?) А відома довжина визначає величину бокової сторони (a), для отримання результаті перемножте довжину відомої сторони і синус відомого кута: HС = a * sin (?).
Ця формула випливає з теореми синусів.
3 Якщо відома довжина підстави (с) і величина прилеглого до нього кута (?), для обчислення висоти (Hc), половину довжини підстави помножте на синус відомого кута і розділіть на синус різниці між 90 ° і величиною того ж кута: HС =? * c * sin (?)/sin (90 ° -?).
4 При відомих розмірах підстави (с) і протилежного йому кута (?) для обчислення висоти (Hc) примножте половину довжини відомої сторони на синус різниці між 90 ° і половиною відомого кута, а результат ділите на синус половини того ж кута: HС =? * c * sin (90 ° -?/2)/sin (?/2). Ця формула, як і дві попередні, випливає з теореми синусів в поєднанні з теоремою про суму кутів в трикутнику.
5 Довжину висоти, проведеної до однієї з бічних сторін (Ha) можна обчислити, наприклад, знаючи довжину цієї сторони (a) і площа рівнобедреного трикутника (S). Щоб це зробити, знайдіть подвоєну величину співвідношення між площею і довжиною відомої сторони: Ha = 2 * S/a.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як знайти довжину висоти в рівнобедреному трикутнику.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: