filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:37 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як молодій родині купити квартиру.
Як молодій родині купити квартиру.
oleshkoДата: Субота, 06.04.2013, 17:43 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Створення молодої сім'ї - це завжди радісна подія. Але жити з батьками під одним дахом, як правило, молодята не планують. Знімати квартиру досить дорого, а купити власне житло дуже складно. Вихід з цієї ситуації пропонує Федеральні програми - «Молодій родині - доступне житло» і «Іпотека для молодої сім'ї».

Вам знадобиться
- заява;
- пакет документів для надання субсидії.

Інструкція

1 Якщо у вашій родині вік одного з подружжя не перевищує 35 років, ви маєте роботу, є платоспроможними, мрієте мати власне житло і плануєте скористатися однією з програм, зверніться в адміністрацію за місцем проживання.
2 Вам потрібно написати заяву про бажання брати участь у програмах, пред'явити документи, що засвідчують особу, довідку з місця роботи, довідку про доходи. Також ви зобов'язані представити акт обстеження житлової площі, довідку про прописку, свідоцтво про шлюб.
3 Дохід вашої сім'ї повинен бути достатнім. При участі в програмі видається державна субсидія, яка не може покрити всіх витрат на купівлю. Решту суми вам доведеться виплачувати самостійно, отримавши пільговий іпотечний кредит.
Банки надають кредити тільки платоспроможним клієнтам, але в сукупному доході молодої сім'ї може бути врахований дохід їх батьків, з якими вони проживають.
4 Щорічно сума видаваної субсидії переглядається з урахуванням зростання ринкових цін на ринку нерухомості. Відсоток субсидії залежить від того, має молода сім'я дітей чи ні, і становить від 35 до 45% від вартості житла, що купується.
5 В деяких регіонах діє соціальна підпрограма. При народженні кожної дитини молодій сім'ї надається додаткова субсидія у розмірі 5%.
6 Грошові кошти переводяться за безготівковим розрахунком на ваш банківський рахунок, номер якого ви зобов'язані представити в адміністрацію. Скористатися наданою субсидією необхідно протягом 6 місяців.
7 Про прийнятті вас в програму і постановці на чергу або про відмову вам повідомлять у письмовій формі протягом 30 днів з моменту прийняття документів.
8 Обидві Федеральні програми діють до 2015 року. Скористатися ними може будь-який бажаючий. Субсидія надається повним і неповним сім'ям, а також молодим людям, що бажають придбати житло.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як молодій родині купити квартиру.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: