filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:05 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як лікувати флегмону.
Як лікувати флегмону.
oleshkoДата: Субота, 06.04.2013, 17:45 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Флегмона - небезпечне захворювання, яке супроводжує гострим гнійним запаленням жирової клітковини, що мають тенденцію до стрімкого розповсюдження по клетчаточним просторам і залученню до гнійний процес м'язів і сухожиль. Тому важливо знати, як лікується флегмона, і з чим можуть зіткнутися хірурги в процесі терапії.

Інструкція

1 Єдиним справді ефективним методом лікування флегмони є операція. Якщо захворювання протікає на поверхневих тканинах, оперативне втручання не складе труднощів здійснити навіть самому починаючому хірурга. А от якщо запалення відбувається в глибинних тканинах, тоді буде потрібно складна операція. Адже фахівцеві знадобиться не тільки розкрити порожнину, але й очистити її від гнійних утворень. Зазвичай в місцях, які уражені захворюванням, присутній зв'язкова або м'язова тканина, вже роз'їдена гноєм. А залишаються нервові закінчення, пошкодити які ні в якому разі не можна.
2 Крім того, не менш складно і очистити рану від відмерлої тканини, а також забезпечити відтік ексудату. Якщо захворювання запущене, лікувати його дуже складно. Найчастіше хірурги не вживають ніяких активних дій, а просто відкачують гній з порожнини, призначають пацієнтові антибіотики і чекають реакції організму на дане лікування.
Така терапія зазвичай закінчуються важкими ускладненнями.
3 Для лікування даного захворювання у багатьох клініках використовують фізіотерапію. Даний метод доцільний тільки в разі хорошої очищення рани від гною. Для цього на рану встановлюється силіконова трубочка, через яку витікають залишки гною та ексудат. Відкриту рану необхідно обов'язково обробляти спеціальними препаратами. Раніше для цих цілей використовували фурацилін, в даний час активно застосовуються мірамістин, Діоксидин і Сульйодопирон.
4 Щоб закрити рану, іноді потрібна пересадка частини шкіри і тканин. При лікуванні даного захворювання пацієнту підбирають антибіотики, після взяття аналізу на чутливість збудника до антибіотиків.
5 Крім цього, дане захворювання найчастіше пов'язане з пониженням імунітету, тому хворому призначають імунограму, а після цього підбирають спеціальні імуномодулюючі препарати.
6 Ні в жодному разі не можна самостійно призначати собі подібні ліки і займатися самолікуванням. Неефективними при лікуванні флегмони є і мазі, які сьогодні дуже активно рекламуються.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як лікувати флегмону.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: