filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:39 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як намалювати голову собаки.
Як намалювати голову собаки.
oleshkoДата: Субота, 06.04.2013, 18:08 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Іноді хочеться намалювати портрет собаки не в повний зріст, а зобразити тільки її голову. Для цього вам доведеться вдатися до побудови голови пса точно так, немов ви малюєте портрет людини.

Вам знадобиться
Аркуш паперу, простий олівець, гумка, матеріали для роботи в кольорі

Інструкція

1 Приготуйте матеріали для роботи над малюнком. Вибрати - будете ви малювати з фотографії або по пам'яті. У другому випадку для полегшення завдання подивіться в інтернеті різні знімки собак і виберіть породу. Аркуш паперу найкраще розташуєте по вертикалі. Хоча можна намалювати голову і на горизонтальному. У цьому випадку краще всього, щоб вона була трохи зміщена вліво або вправо. За допомогою простого олівця почніть виконувати начерк.
2 Зробіть легкий начерк голови, намітьте морду, вуха, шию. Потім приступайте до детального побудови. Побудуйте голову у формі кулі. Від неї, у вигляді прямокутника, намітьте саму морду (якщо вона витягнута, як у вівчарки). Якщо не занадто довга - побудуйте квадрат. Якщо ви малюєте собаку не в профіль, то намітьте на голові серединну лінію, прямо по поверхні кулі і доведіть її до кінчика морди. На її кінці намітьте ніс.
3 На однаковій відстані від серединної лінії розташуєте очі собаки.
Далі намітьте вуха. Якщо вони висячі - малюйте їх з овалів. Якщо стоячі - з трикутників. Якщо на шиї мається повідець - намітьте його. З боків носа розташуєте «щічки», з яких у собак ростуть Вібриси (вуса). Ластиком зітріть непотрібні невидимі лінії і лінії побудови.
4 Виконайте детальну промальовування. Можете почати з очей, будова у них практично таке ж, як і у людських. Далі переходите до самої морді, приділіть увагу носі, особливо ніздрям. Намітьте лінію рота. Можливо, що на вашому малюнку у собаки буде злегка відкритий рот і видно зуби. Попрацюйте над вухами. Якщо знадобиться - зверніться до зображень в інтернеті.
5 Ластиком видаліть непотрібні лінії. Вибрати - будете продовжувати роботу в кольорі або залишите в олівці. У будь-якому випадку, штрихи (мазки) краще всього наносити за формою тіла, по зростанню вовни. При роботі з фарбами - створюйте спочатку колірні плями. Потім, після висихання, починайте працювати над текстурою. Кольоровими олівцями і фломастерами найкраще відразу ж штрихувати за формою з урахуванням падіння світла і тіні.

Джерела

як намалювати голову собаки


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як намалювати голову собаки.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: