filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як можна навчити хвилястого папугу розмовляти.
Як можна навчити хвилястого папугу розмовляти.
oleshkoДата: Субота, 06.04.2013, 18:10 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Хвилясті папужки - надзвичайно товариські птиці. Вони досить легко піддаються дресируванню, і при бажанні ви можете навчити їх не тільки окремим словам, але і цілим виразами. Щоб робота з вашим вихованцем була продуктивною, необхідно знати деякі нюанси.

Вам знадобиться
Магнітофон, диктофон.

Інструкція

1
Папуги можна навчити розмовляти в перші чотири роки життя. Найбільш сприятливим періодом в цьому відношенні є найперший рік. Завчені слова і вирази птах буде пам'ятати все життя. Хвилясті папуги здатні запам'ятати від пари-трійки до сотень і навіть тисяч слів!
2 Проводьте заняття з папугою регулярно, повторюйте те чи інше слово або вираз по 10-15 хвилин вранці та ввечері. Бажано запишіть його на диктофон і поставте запис на автоповтор. Врахуйте, що цікаву птицю не повинні відволікати ніякі сторонні звуки. Слова краще вибирати без дзвінких приголосних. Папуги найкраще засвоюють глухі і шиплячі приголосні. Недарма одними з найбільш поширених кличок папуг є Кеша, Гоша і Яша. Для початку навчіть його вимовляти власне ім'я, а потім переходите до інших словами.
3 Ні У жодному разі не кричіть на папугу! Не робіть різких рухів і не лякайте його. Між вами і вашим пернатим має бути абсолютна довіра. Папуга повинен не боятися сісти вам на плече або на руку; дружба і довіра - запорука успішного навчання.
4 Якщо ваш папуга вже освоїв певні слова, але ви не хочете зупинятися на досягнутому, ви можете почати навчати його більш «розумною» промови. Більшість папуг повторюють слова не впопад, як завчену пісню, «просунуті» здатні видавати фрази, адекватні ситуації. Показуйте вашому пернатому предмети, що мають відношення до вашої мови і здійснюйте дії, відповідні вашим словам. Наприклад, сказавши «піди», демонстративно відійдіть від клітини.
5 На час занять прибирайте з клітки дзеркало. Папуги не впізнають себе у відображенні, тому важливо, щоб під час уроків «той інший» його не відволікав.

Зверніть увагу
Розмовляти здатні тільки самці папуг (за рідкісним винятком), тому якщо вам потрібен говорун, не купуйте самочок.

Корисні поради
Краще всього проводити заняття перед тим, як годувати папугу. Так пташка швидко зрозуміє, що за роботу вона отримає винагороду. Папуги набагато краще сприймають дитячі та жіночі голоси. Тому чоловікам рекомендується розмовляти з папугами більш високим голосом. Проводити заняття на перших порах має одна людина, а не всі домочадці.

Джерела

Портал про хвилястих папуг
Все про хвилястих папуг


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як можна навчити хвилястого папугу розмовляти.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: