filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:03 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як намалювати дитині танк.
Як намалювати дитині танк.
oleshkoДата: Субота, 06.04.2013, 18:12 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Хлопчаки цікавляться військовою тематикою. Вони можуть годинами самозабутньо грати у «війнушку», займатися малюванням і моделюванням військової техніки. Виявивши у дитини подібний інтерес, батьки можуть підштовхнути його до захоплення образотворчим мистецтвом, запропонувавши намалювати танк.

Інструкція

у танка є багато невеликих елементів, що знаходяться на передньому плані, краще використовувати для його малювання олівець (або кольорові олівці). Тоді зображувати об'єкти, розташовані на задньому плані, можна буде цілком, а потім прати гумкою невеликі їх фрагменти для малювання частин, розташованих ближче до спостерігача.
2 Почніть малювання танка з вежі. Вона має форму усіченого конуса, висота якого набагато менше обох діаметрів. Щоб він вийшов об'ємним, верх зобразіть у вигляді овалу, а низ - у вигляді дуги, середина якої спрямована донизу.
3 Гармату зобразіть у вигляді довгого і тонкого циліндра, що виходить з бічної стінки усіченого конуса. Довжина її повинна бути в кілька разів більше нижнього діаметра вежі.
Щоб гармата вийшла розташованої на передньому плані, зітріть частину контура розташованої за нею нижньої дуги.
4 Тепер намалюйте верх корпуса танка. Зобразіть його у вигляді паралелограма з таким розрахунком, щоб башта вийшла стоїть на ньому. Гусеницю, розташовану перед спостерігачем, намалюйте цілком (у формі паралелепіпеда), а спереду зобразіть її кожух. Друга гусениця розташована з протилежного боку, тому намалювати доведеться лише її передній кожух. Нижні лінії кожухів з'єднайте між собою. Після цього зобразите кілька коліс, по яких переміщається гусениця.
5 Щоб намальований танк вийшов більш схожим на справжній, зобразіть над кожним з передніх кожухів по прожектору на невеликих ніжках. З боків від башти або прямо на ній намалюйте один або два кулемети, а на передній стінці башти - вікно перископа. Також намалюйте три або чотири люки (їх кількість і розташування залежить від моделі танка). Довершила малюнок зображеннями дрібних деталей: лючків для заправки і техобслуговування, довгою вертикальною антени, елементів динамічний захисту (вони схожі на цеглини, розташовані вертикально). Розфарбуйте танк в захисний колір з плямами мінливої ??яскравості.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як намалювати дитині танк.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: