filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:39 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як бути відкритою людиною.
Як бути відкритою людиною.
oleshkoДата: Субота, 06.04.2013, 18:13 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Якщо ви хочете відкритися світові і оточуючим людям, будьте чесними і вільними у першу чергу перед собою. Це означає, що вам не потрібно надягати маски, щоб в чомусь признатися, не потрібно соромитися власних невдач.

Інструкція

1 Щоб звільнитися від скутості, напишіть на аркуші паперу свої страхи і комплекси, а також свої кращі сторони і бажання. Уважно проаналізуйте кожну графу. Подумайте, чому ви боїтеся саме цього і як можна подолати свій страх, чи дійсно список комплексів настільки великий або ви просто схильні до приниженню власних достоїнств? Похваліть себе за кожен пункт кращих внутрішніх якостей і талантів.
2 Особливе увагу приділіть списку бажань. Скажімо, в ньому є приблизно такий пункт «Купити останню модель авто європейської марки». Подумайте, чи дійсно цього хочете саме ви? Можливо, якщо ви будете досить чесні перед собою, то виявиться, що автомобіль хоче ваша дружина, а ви швидше мрієте подивитися на знаменитих галапагоських черепах в їх природному середовищі існування. Створіть свій список бажань, а не чийсь ще.
3 Бути відкритим при контакті з іншими людьми означає звільнитися від деяких умовностей.
Говоріть щирі компліменти тим, хто їх заслуговує, вкажіть на недоліки тим, хто їх не бачить або не хоче помічати. При цьому не переходьте на образи, завжди ставте себе на місце співрозмовника. Щоб уникнути неприємних ситуацій навчитеся конструктивно критикувати і приймати подібну критику від інших.
4 Постежте за дітьми. Як ви думаєте, за що їх люблять дорослі? За безпосередність, яка викликає посмішку або деколи збиває з пантелику, а іноді і примушує прикусити язика. За життєлюбність, яке робить їх щасливими. За цікавість, яке допомагає відкрити в собі безмежні ресурси для отримання знань. Щоб бути відкритою людиною, потрібно берегти свого внутрішнього «дитини».
5 Вмійте говорити «спасибі», а також навчитеся мистецтву сміятися над собою. Вмійте відповідати за свої вчинки і визнавати свою провину, якщо вона є. Намагайтеся скористатися більшістю можливостей з тих, що підносить вам життя (звичайно, якщо вони не суперечать безпеки оточуючих та законодавству). Відкритість собі і світу допоможе позбутися докорів сумління, а значить, навчитися жити в гармонії з собою.В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як бути відкритою людиною.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: