filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як увійти в пошту, не знаючи пароля.
Як увійти в пошту, не знаючи пароля.
oleshkoДата: Субота, 06.04.2013, 18:14 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Реєстрація поштової скриньки передбачає встановлення максимально складного пароля. Однак чим більше він хитромудрий, тим простіше його і забути. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією і не можете зайти в свій e-mail, скористайтеся одним з нижчеописаних способів.

Інструкція

1 Одним з найпоширеніших способів є відновлення пароля по секретному питанню, який ви вказали при реєстрації. Для цього зайдіть на сторінку свого поштового сервера, потім під полями для введення логіна і пароля знайдіть пункт «Забули пароль?» Або «Відновлення доступу до аккаунту». Натисніть на нього, після чого системою буде запропоновано відповісти на контрольне запитання, зазначений вами при реєстрації. Введіть відповідь у відповідне поле. Натисніть «Далі». Перед вами відкриється форма, в ній введіть новий пароль.
2 В випадку, якщо при реєстрації поштової скриньки ви вказували додатковий e-mail, запросите посилання на відновлення пароля. На ваш запасний поштову скриньку надійде лист, що містить посилання, пройшовши по якій, вкажіть новий пароль до свого ящика.
3 Деякі поштові сервіси з метою забезпечення захисту інформації від злому шахраями при реєстрації поштової скриньки просять прив'язати до нього номер мобільного телефону. Якщо ви це робили, то запросите код відновлення, який надійде вам на телефон. Введіть його у відповідне поле і встановіть новий пароль.
4 Якщо вам не вдалося відновити доступ до своєї поштової скриньки за допомогою вищеописаних способів, або вони просто вам не підходять, зверніться в технічну підтримку користувачів. Для цього скористайтеся спеціальною формою, яка розташована в розділі відновлення пароля в нижній частині сторінки або відправте лист на адресу, яка вказана в даному розділі. При заповненні форми обов'язково якомога детальніше і точніше вказуйте дані, запитувані системою (ПІБ, дата народження, дата реєстрації поштової скриньки, коли останній раз користувалися ним і т.д.). При успішному результаті справи вам нададуть сам новий пароль або доступ до посилання для його встановлення.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як увійти в пошту, не знаючи пароля.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: