filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як увійти в режим очікування.
Як увійти в режим очікування.
oleshkoДата: Субота, 06.04.2013, 18:14 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Крім повного виключення комп'ютера, в операційній системі Windows передбачено декілька варіантів часткового відключення. Один з них названий «сплячим режимом» і, по суті, рівнозначний повного відключення, але перед завершенням роботи зберігає поточний стан робочого столу і відновлює його при наступному включенні. Інший називають «ждущим режимом» - він нічого не зберігає, а лише відключає невикористовуваних внутрішніх споживачів енергії комп'ютера - монітор, жорсткі диски та ін

Вам знадобиться
ОС Windows.

Інструкція

1 Якщо ви використовуєте лептоп, нетбук або настільний комп'ютер з розширеною клавіатурою, дуже ймовірно, що функція включення режиму очікування призначена однієї з клавіш. Пошукайте на кнопках відповідну піктограму - найчастіше це стилізоване зображення місяця. Наприклад, на клавіатурі Defender Accord це верхня кнопка в правому ряду додаткових функціональних клавіш - над нею зображено місяць із зіркою. Натисканням цієї кнопки переведіть комп'ютер в режим очікування, а повернутися з нього ви зможете повторним натисканням клавіші.
2 В ОС Windows XP режим очікування можна включити з головного меню операційної системи - кликніть по кнопці «Пуск» і виберіть пункт «Завершення роботи».
На екрані з'явиться вікно з трьома, як мінімум, великими кнопками і однієї маленької. Клацніть по великій жовтій кнопці ліворуч - її призначення сумнівів не викличе через крупної написи «Режим очікування».
3 В Windows 7 і Vista діалог виключення комп'ютера влаштований інакше. Після входу в головне меню, наприклад, після натискання клавіші Win, не слід клацати по кнопці «Завершення роботи». Наведіть покажчик миші на стрілку біля правого краю цієї кнопки, щоб побачити додаткові опції вимкнення під сплив контекстному меню. У ньому є рядки «Сон» і «Гибернация» - виберіть другу опцію. Це і є нове, а точніше, більш близьке до англійського варіанту позначення режиму очікування.
4 Є і інший, «ледачий» спосіб включення цього варіанту бездіяльності комп'ютера. Просто зачекайте кілька десятків хвилин, і комп'ютер сам перейде в режим очікування. Така поведінка запрограмовано в налаштуваннях операційної системи за умовчанням, а якщо ці установки були кимось змінені, повернути їх можна через розділ «Електроживлення» в «Панелі управління» Windows.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як увійти в режим очікування.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: