filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:39 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як включити відображення прихованих і системних файлів.
Як включити відображення прихованих і системних файлів.
oleshkoДата: Субота, 06.04.2013, 18:15 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Певні важливі файли, що відносяться до операційних система Windows, мають додаткові атрибути «Прихований» або «системного». Це дозволяє захистити деякі файли від випадкового видалення або зміни.

Інструкція

1
Щоб отримати доступ до потрібних файлів через стандартний провідник Windows, необхідно змінити параметри відображення об'єктів. Відкрийте меню «Пуск», натиснувши відповідну кнопку на клавіатурі. Перейдіть в панель управління ПК.
2 Якщо ви використовуєте класичний вид даного меню, виберіть пункт «Властивості папки». В іншому випадку спочатку відкрийте підменю «Оформлення і теми». Тепер виберіть потрібний пункт. Крім того, отримати доступ до описуваного меню можна через провідник Windows. Відкрийте меню «Мій комп'ютер», розгорніть вкладку «Сервіс» і виберіть пункт «Властивості папки».
3 В з'явився вікні виберіть вкладку «Вид». Перегорніть вниз з'явився список. Поставте прапорець поруч із пунктом «Відображати приховані і системні файли». Натисніть кнопку Ok.
4 При роботі з Windows Vista відкрийте панель керування та виберіть пункт «Оформлення та персоналізація». Відкрийте пункт «Властивості папки» та виберіть вкладку «Показати». Знайдіть і активуйте пункт, описаний в попередньому кроці. Натисніть кнопку Ok і закрийте діалогове меню.
5 В Windows Seven відкрийте меню «Оформлення та персоналізація». Посилання на нього присутній у панелі керування комп'ютером. Тепер відкрийте пункт «Параметри папок». Відкрийте вкладку «Вид» і перегорніть вниз список у графі «Додаткові параметри».
6 Поставте галочку напроти пункту «Показувати приховані файли, папки і диски». Натисніть кнопки «Застосувати» і Ok. Закрийте вікно налаштувань.
7 Варто відзначити, що існують спеціальні файлові менеджери, спочатку відображають приховані і системні об'єкти. Якщо ви не хочете постійно перемикати даний режим в провіднику Windows, установіть програму Total Commander. В даному випадку краще використовувати безкоштовну версію цієї утиліти або її аналог - Unreal Commander.В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як включити відображення прихованих і системних файлів.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: