filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:35 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як поводитися з неприємними людьми.
Як поводитися з неприємними людьми.
oleshkoДата: Субота, 06.04.2013, 18:17 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Як би ретельно ви не вибирали коло спілкування, обмежити його тільки близькими та друзями навряд чи можливо. Кожен день ви контактуєте з різними людьми, серед них зустрічаються як симпатичні, так і відверто неприємні. Необхідно навчитися вибудовувати спілкування з ними так, щоб воно не робило негативного впливу на ваш настрій і самопочуття.

Інструкція

1 Визначте причину вашої неприязні. Ця людина грубить вам, робить зауваження, критикує без приводу або у вас викликають огиду якісь його особисті якості? У деяких випадках люди не подобаються тому, що вони є відображенням ваших власних недоліків. Можливо, людина сама не розуміє, що його поведінка доставляє вам незручності - скажіть йому про це, але обов'язково коректно, не переходячи на особистості. Подумайте, наскільки важливо для вас його думку, здатне воно вплинути на ваше життя або ви просто приймаєте всі занадто близько до серця.
2 Найбільш простий варіант - максимально обмежити спілкування з людиною, яка вам неприємний. Якщо це колега, організуйте свою роботу так, щоб якомога рідше з ним зустрічатися або хоча б не вступати в розмови. Не дозволяйте спілкуванню виходити за рамки вирішення робочих питань, а якщо ваш співрозмовник навмисно намагається втягнути вас у конфлікт - спокійно і ввічливо, але твердо попросіть його повернутися до обговорення справ організації.
3 Якщо вас дратує близька людина, звести до мінімуму контакти не завжди можливо. Зберіться з духом і поговоріть з людиною - можливо, його поведінка має власну причину, з'ясовну і переконливу. Іноді в основі поганих відносин лежить незавершений конфлікт, про який ви вже встигли забути.
4 Закличте на допомогу почуття гумору.
Уявіть кривдника в забавному вигляді, наприклад, з поросячим п'ятачком або в костюмі Чебурашки. Відповідайте йому Необразливо жартами, це знизить «градус» конфлікту, переводячи його в іншу площину. Зрештою, пошкодуйте неприємного вам людини - як йому живеться в атмосфері постійних сварок і суперечок?
5 Чи не опускайтеся до рівня опонента. Не відповідайте на агресію, хвастощі. Ваш головний інструмент - гідність і стриманість. Зробіть йому несподіваний щирий комплімент, спробуйте знайти позитивні якості. Не дозволяйте провокувати себе - у спілкуванні з професійним хамом ви все одно програєте, а неприємний осад залишиться. Якщо вас втягують у скандал, скажіть, що не готові спілкуватися в такому тоні, і припиніть розмову. Будьте впевнені в собі й урівноважені, згадайте про власні безперечних перевагах.
6 Добре допомагає такий прийом, як відсторонення. Уявіть собі, що ви дивитеся фільм, а ви і отруйний вам життя людина - актори. Як вони спілкуються, як актор, який грає вашу роль, виходить зі складних ситуацій? Приміряйте на себе його поведінка і мова і оцініть, наскільки вам комфортно в цьому образі. Пам'ятайте, що ви керуєте сценарієм і можете вибудувати сцену так, як вам захочеться. Програйте кілька сцен, в яких ви по черзі залишаєтеся переможеним, знаходите спільну мову з кривдником, повергає його в замішання дотепними несподіваними репліками. Після такої вправи спілкуватися з ним вам стане трохи простіше - ви вже "побували" подумки в різних ситуаціях і готові діяти найкращим чином.

Корисні поради
Знайдіть вихід для власних емоцій. Не потрібно відіграватися на близьких, якщо на роботі вас довів грубуватий начальник - займіться чимось, що дозволить вам виплеснути роздратування. Комусь для цього підходить в'язання, а комусь - енергійні тренування в спортзалі і т.п.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як поводитися з неприємними людьми.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: