filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:37 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Куди сходити в Римі.
Куди сходити в Римі.
oleshkoДата: Четвер, 21.03.2013, 15:51 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Рим - столиця казкової Італії і одне з найдавніших міст планети. Його іменують Вічним містом - історія Риму налічує вже більше трьох тисяч років. Протягом свого існування він накопичив не тільки безліч культурних скарбів, але й створив на своїй території незалежну державу - Ватикан. Незважаючи на такий поважний вік, італійська столиця і до цього дня залишається одним з романтичних і прекрасних міст світу.

Рим - справжня Мекка для поціновувачів архітектури епохи Ренесансу. Жодна інша столиця не може похвалитися такою кількістю пам'яток на один квадратний кілометр своєї території. «Всі дороги ведуть у Рим» - це відомий вислів чудово ілюструє велич і значимість цього міста. Ось тільки якою дорогою першим ділом піти в самому Вічному місті, важко визначитися відразу - занадто багато в ньому всього цікавого.
Почніть свою прогулянку в Римі з відвідування Колізею. Це одна з відомих пам'яток не тільки італійської столиці, а й усієї Європи. Чого тільки не бачив цей римський амфітеатр: і бої гладіаторів, і полювання на хижих звірів, і морські битви, для проведення яких вся арена заливалася водою. Доторкаючись до старого мармуру, з якого зроблені його стіни, можна відчути подих багатовікової історії. До нинішніх часів вціліла тільки північна частина його зовнішньої стіни. Незважаючи на це, руїни амфітеатру приваблюють безліч туристів.

Пантеон - ще одне популярне у гостей Риму місце. Це так званий храм усіх богів. Його великі колони і значний купол по-справжньому приголомшують, зате інтер'єр з перших хвилин занурює в умиротворення. Чудові фрески, мармурові статуї богів, капели - все це змушує задуматися про пишність мистецтва Стародавнього Риму. Усередині Пантеону є тільки одне віконце, вона знаходиться на вершині купола, що надає інтер'єру атмосферу таємничості.

У Римі є величезна кількість різноманітних фонтанів. Найвідоміший з них - фонтан Треві. Це найбільший і найкрасивіший фонтан міста. Згідно з повір'ям, необхідно кинути в нього монетку, загадати бажання, і воно неодмінно збудеться. Бажаючих це проробити хоч відбавляй. Щодня в нього кидають близько трьох тисяч євро.

Римський Форум - ще одне знакове місце міста. Це стародавні руїни, вже неабияк порослі чагарником і травою. Форум за часів правління Юлія Цезаря був політичним центром Давнього Риму.

Сходіть на Капітолійський пагорб. Це самий невисокий з семи пагорбів, на яких стоїть Рим. Невеликий він і за своїми розмірами. Однак саме цей пагорб вважається серцем міста. На нього ведуть круті мармурові сходи. Колись тут стояв храм Юпітера. Тепер в центрі пагорба знаходиться площа Капітолія, яку спроектував в 16 сторіччі сам Мікеланджело. Її обрамляють три палацу. Праворуч стоїть Палац Консерваторів, ліворуч - Новий палац, в глибині - Палац Сенаторів. У двох перших палацах зараз розташовані музеї, а в Палаці Сенаторів знаходиться муніципалітет.

Прямо біля підніжжя Капітолійського пагорба починається площа Венеції. Для місцевих жителів вона має таке ж значення, як і Червона площа для москвичів. Тут знаходиться Палац Венеції. Зараз у ньому розміщується музей воскових фігур, який слід неодмінно відвідати.

З площі Венеції починається вулиця Via del Corso, яка користується популярністю у гостей італійської столиці не менше, ніж її культурну спадщину. Ця вулиця майже повністю складається з брендових магазинів популярних дизайнерів. Тут можна придбати якісні речі за скромними цінами. Шопінг у Вічному місті немислимий і без відвідування відомого торгового центру «Чинечитта». Він був побудований ще в кінці 80-х років минулого століття і включає в себе сотні магазинів, а також ресторани і бари.

Ну і, звичайно ж, неможливо уявити поїздку в Рим без відвідування Ватикану, в якому знаходиться головний католицький собор світу - базиліка святого Петра. Її величезний купол видно практично з кожної точки Риму.

Загляньте в місцеву тратторії. Це аналог російського трактиру. Однією з кращих римських тратторій є Felice. Вона прийняла перших відвідувачів у далекому 1936 році. З тієї пори її інтер'єр зазнав змін, а ось меню мало змінилося. Тут можна покуштувати блюда класичної римської кухні, серед яких фетуччіне з грибами та помідорами, пунтарелле - свіжі овочі під часниковим соусом і, звичайно ж, справжню італійську піцу.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Куди сходити в Римі.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: