filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:35 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Що таке пасхальна вишивка.
Що таке пасхальна вишивка.
oleshkoДата: Вівторок, 09.04.2013, 19:07 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Вишивання є народним мистецтвом, міцно пов'язаним з традиціями і звичаями. Раніше з самого раннього дитинства дівчаток вчили цьому виду рукоділля. Знання про те, якими за кольором нитками передати святковий настрій, як правильно вибрати для великодньої картинки підходящий візерунок передавалися з покоління в покоління.

Інструкція

1 Пасха - це один з найбільш шанованих християнських свят. Підготовка до цього дня починається заздалегідь: віруючі дотримуються посту, наводять лад вдома, відвідують церкву, фарбують яйця і печуть паски. Прикрашають будинок і трапезу великодніми символами. Для цих цілей і були потрібні рушники і серветки з вишитим пасхальним візерунком.
2 Існує дуже багато різних схем, технік і композицій вишивки на пасхальну тематику. Схеми вишивки для пасхального яйця, без наявності якого просто неможливо уявити пасхальний рушник, можливо знайти на різних спеціалізованих сайтах, присвячених святу Великодня або вишивці як такої (http://hmhome.ru/2011/03/23/sxemy-dlya-vyshivki- pasxalnyx-yaic/). Вишивка вигідно прикрасить абсолютно будь текстиль, привнесе щось особливе в нього. Можна вишити орнамент або будь-яке зображення. Найголовніше, щоб це добре поєднувалося з тематикою самого свята.
3 Розрізняють плоске, орнаментальне і декоративне вишивання.
Особлива техніка - це, безумовно, вишивка хрестом. І Великдень є приємним приводом її освоїти.
4 Як правило, на святкових серветках зображується паску зі свічкою або фарбовані яйця на тарілочці. Напис «Христос воскрес!» Є характерною рисою таких вишивок. Щоб надати вишитому виробу більше яскравості та ошатності, можна використовувати бісер.
5 За традицією у вишивці рукодельницами використовуються червоний, жовтий, синій, золотий кольори. Зелений колір може вдало освіжити зображення, проте його необхідно використовувати дуже акуратно і в помірних кількостях. Для такої роботи підійдуть схеми, куплені в спеціалізованому магазині або створені з використанням таких програм, як WinStitch, PCStitch та інші. Техніка вишивки хрестом, безумовно, вимагає великого терпіння і увагу, проте результат вартий таких зусиль.
6 Постарайтеся побудувати у своєму виробі таку композицію, у якій всі елементи будуть добре поєднуватися за кольором. При підборі візерунка стежте за тим, щоб зберігалася симетрія. Повторюйте кілька разів деякі елементи свого візерунка, так ви зможете домогтися ритмічного побудови картинки.


В мене все класно, а в вас?
 
SorotheriДата: Вівторок, 18.06.2013, 07:49 | Повідомлення # 2
Група: Прохожі

<a href=http://alternatefuel.ru/#bnlsv>nice site</a> - <a href=http://alternatefuel.ru/#ylrjn >cool page</a> , http://alternatefuel.ru/#mxfsz mega page
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Що таке пасхальна вишивка.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: