filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:40 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як завести камаз взимку.
Як завести камаз взимку.
oleshkoДата: Вівторок, 09.04.2013, 19:10 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Двигун сучасного «Камаза» значно надійніше, ніж у більшості легкових автомобілів. Але і з ним час від часу можуть виникати складнощі, що вимагають кваліфікованого втручання. Іноді, наприклад, в люті морози, автомобіль може насилу заводитися. Щоб запустити двигун «Камаза» взимку, використовуйте деякі спеціальні прийоми і хитрості.

Інструкція

1 Перевірте рівень заряду акумуляторної батареї і при необхідності відновите щільність електроліту. У більшості випадків саме порушення в роботі акумуляторів викликають труднощі при запуску двигуна.
2 Навантажите акумулятор невеликим струмом для прогріву електроліту і підготовці до запуску двигуна. Для цього достатньо увімкнути ближнє світло або габаритні вогні.
3 Після підігріву електроліту відключіть фари і все, що може забрати енергію акумулятора (грубку, підігрів сидінь, стекол і так далі). В іншому випадку в умовах низьких температур стартеру може не вистачити потужності для запуску двигуна.
4 Якщо з якихось причин запустити двигун з першої спроби не вийшло, через 15-20 секунд виконайте повторний запуск. Після трьох-чотирьох невдалих спроб дайте акумуляторним батареям можливість відпочити, щоб запобігти їх передчасний розряд.
5 В тому випадку, коли проблема із запуском двигуна виникла після заміни фільтрів паливної системи, перед включенням системи запалювання видаліть повітря, прокачавши її. Для цього відкрийте відповідні штуцери і подайте пальне за допомогою ручної помпи. Проводьте процедуру до тих пір, поки з отвору штуцера не потече паливо без повітряних бульбашок.
6 При опущеною кабіні автомобіля вичавте до упору педаль акселератора, а потім введіть в дію стартер. Утримуйте педаль акселератора в такому положенні, поки двигун не почне давати максимальні і стабільно рівні обороти. Після входу двигуна в нормальний робочий режим відпустіть педаль.
7 Запускаючи двигун «Камаза» в умовах дуже низьких температур, спочатку від'єднайте робочий елемент повітряного фільтра. Скористайтеся допомогою напарника, щоб створити додаткову тягу повітря в системі. Для цього заздалегідь підготуйте запалений газетний джгут і піднесіть його до воздухозаборнику, одночасно включивши стартер. Дійте при цьому обережно, дотримуючись заходи протипожежної безпеки. При такому форсованому методі двигун, як правило, запускається без проблем.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як завести камаз взимку.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: