filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як відновити сполучення.
Як відновити сполучення.
oleshkoДата: Вівторок, 09.04.2013, 19:12 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Відновлення видалених повідомлень електронної пошти додатка Outlook і Outlook Express, що входить в офісний пакет Microsoft Office, може бути здійснене користувачем як вбудованими засобами самої програми, так і з використанням додаткового програмного забезпечення.

Інструкція

1 Використовуйте спеціальну утиліту Scanpst.exe, що входить до складу програми Microsoft Outlook, для відновлення видалених повідомлень електронної пошти. Для цього завершіть роботу Outlook і завантажте утиліту Scanpst.exe, за замовчуванням знаходиться за адресою:
ім'я_диска: \ Program Files \ Microsoft Office \ Office.

2
Натисніть кнопку Browse у вікні, програми для пошуку файлів з розширенням. pst і. ost і підтвердіть виконання обраної дії, натиснувши кнопку Start. Дочекайтеся завершення процесу і натисніть кнопку Repair в новому діалоговому вікні для запуску процесу відновлення. Завершіть роботу утиліти, натиснувши кнопку OK, після появи повідомлення Repair complete і запустіть додаток Outlook.
3 Розкрийте меню «Перехід» верхній сервісної панелі вікна програми і вкажіть пункт «Список папок». Розгорніть папку «Втрачені і знайдені» в діалоговому вікні, і знайдіть віддалений повідомлення електронної пошти.
4 Завантажте і встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток Recovery Toolbox for Outlook Express, якщо використовується додаток Outlook Express.
Розкрийте посилання Sent Items.dbx в каталозі лівій частині вікна програми і запустіть процедуру зчитування файлу, натиснувши кнопку Read Source File у верхній панелі. Після цього скористайтеся кнопкою Choose Save Folder для того, щоб вказати вибране місце збереження відновлюваних повідомлень електронної пошти.
5 Використовуйте команду Save emails в основному вікні програми і вкажіть опцію Save all emails в спадному меню. Надрукуйте шлях з рядка Sorce Folder Path в додатку «Провідник Windows» і перейдіть в потрібну папку, натиснувши функціональну клавішу Enter. Створіть копію файлу Sent Items.dbx і збережіть її в будь-якому зручному місці. Видаліть оригінальний файл Sent Items.dbx і запустіть програму Outlook Express. Розкрийте папку з ім'ям Sent Items.dbx для автоматичного створення нового порожнього файла.
6Чи не закриваючи додаток Outlook Express, запустіть «Провідник Windows» і виділіть усі повідомлення електронної пошти з розширенням. eml. Перемістите виділені файли в папку Sent Items програми Outlook Express для їх відновлення.

Джерела

Як відновити листи в Microsoft Outlook 2007
Recovery Toolbox for Outlook Express


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як відновити сполучення.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: