filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Куди зберігаються завантаження.
Куди зберігаються завантаження.
oleshkoДата: Четвер, 21.03.2013, 15:52 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Завантаження називаються файли, які переносяться з інтернету на персональний комп'ютер. Найчастіше це програми, оновлення, демо-версії ігор, фільми, музика і т.д. Також під цим терміном розуміється копіювання інформації на комп'ютер з іншого будь-якого джерела або, навпаки, з комп'ютера на будь-який носій, наприклад, копіювання фільму на переносний програвач або флеш-карту.

При здійсненні завантажень cкачіваемие файли відображаються в нижній частині браузера, яка називається панеллю завантажень. Для відкриття завантаженого файлу потрібно натиснути на його значок на вказаній панелі.
Якщо підвести курсор мишки до стрілці, розташованій зліва на значку завантаження, поруч з найменуванням файлу, відкриється спеціальне вікно, в якому буде прописаний шлях, де збережена дана завантаження.

В основному завантажені файли зберігаються в наступних папках:

Mac:/Users/
Windows XP: \ Documents and Settings
Windows Vista і Windows 7: \ Users.

Зазвичай при здійсненні завантажень Windows зберігає їх у папці Downloads, яка розташована в папці користувача директорії Users, на тому диску, де знаходиться операційна система Windows (наприклад, D: \ users \ ім'я користувача \ downloads).

Деякі файли за замовчуванням зберігаються в інших папках. Наприклад, збереження зображень з веб-сторінок. Якщо підвести курсор миші на зображення і клацнути правою клавішею миші, відкриється спеціальне вікно, в якому буде необхідно вибрати фразу «Зберегти малюнок як» - тоді файл за замовчуванням збережеться в папці «Зображення».

Також можна самому вибрати шлях для збереження завантажень. Для цього слід увійти в папку «Настройка та управління браузером», натиснути «Налаштування», далі «Додаткові».

Папку для завантажуваних файлів знаходиться в розділі «Завантаження», де також можна відзначити варіант «Запитувати, де зберігати кожен файл перед завантаженням ». За допомогою кнопки «Очистити налаштування автозапуску» скидаються задані параметри файлів, що відкриваються за замовчуванням.

Інтернет може зберігати історію закачаних файлів, які відкриваються при натисненні кнопки «Все завантаження», що знаходиться праворуч на панелі завантажень.

У разі якщо користувач забув, де збережений завантажувальний файл, його можна знайти через меню «Пуск».


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Куди зберігаються завантаження.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: