filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:37 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вибрати косметолога.
Як вибрати косметолога.
oleshkoДата: Неділя, 14.04.2013, 20:08 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Професійний догляд за зовнішністю допомагає зберегти красу і молодість надовго. Одні люди звертаються до фахівця-косметолога тому, що домашніх засобів стало недостатньо, для інших салонний догляд - частина повсякденного життя. Незалежно від того, чи плануєте ви разову процедуру або збираєтеся відвідувати салон або клініку регулярно, підхід до вибору косметолога повинен бути максимально ретельним і продуманим - від дій фахівця залежать ваш зовнішній вигляд і стан здоров'я.

Інструкція

1 Вирішіть, з якою метою ви плануєте звернутися до косметолога. Якщо з нескладними процедурами, що не вимагають серйозного втручання в організм (нанесення маски, масаж), здатний впоратися закінчив тримісячні курси естетист, то мезотерапію, підтяжку обличчя, видалення доброякісних новоутворень шкіри може проводити тільки спеціаліст з вищою медичною освітою. Звідси випливає перший критерій вашого вибору - освіту косметолога. Крім диплома медичного вузу та свідоцтва про проходження ординатури за фахом «Дерматологія», у нього в обов'язковому порядку повинні бути сертифікати курсів підвищення кваліфікації та участі в спеціалізованих семінарах. На право роботи з кожною конкретною методикою дерматокосметологу після проходження навчання та складання кваліфікаційного іспиту видається посвідчення - вам зобов'язані дати з ними ознайомитися.
2 Дізнайтеся якомога більше про обраний фахівця. Чим більше рекомендацій та позитивних відгуків, тим краще. Добре, якщо хтось із ваших знайомих вже користувався його послугами - розпитайте, чи задоволені вони, чи вдалося досягти потрібного результату, чи не було ускладнень після процедур.
3 При першій зустрічі з косметологом оціните зовнішній вигляд кабінету і самого лікаря. Якщо у фахівця недоглянута шкіра, неохайний вигляд, він приймає в обшарпанном і брудному приміщенні - вам навряд чи захочеться мати з ним справу. Кваліфікований фахівець на первинній консультації повинен оцінити стан і тип вашої шкіри, зібрати дані про здоров'я, а не нав'язувати дорогі косметичні процедури з першої хвилини розмови. Вам повинно бути приємно знаходитися в суспільстві цієї людини. Якщо косметолог засинає вас незрозумілими термінами, але не може пояснити сенсу майбутнього вам лікування і описати його процес - швидше за все, це не професіонал. Довіряйте своє здоров'я тільки тому, хто може грамотно і чітко розповісти, для чого призначений той чи інший метод професійного догляду, до яких результатів він повинен привести, які можливі протипоказання і ускладнення.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вибрати косметолога.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: