filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:36 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як поводитися невимушено.
Як поводитися невимушено.
oleshkoДата: Неділя, 14.04.2013, 20:09 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
ам, можливо, доводилося помічати, що деякі люди в будь-якій компанії тримаються зовсім вільно, в той час як інші зовсім губляться і починають говорити дурниці. Перші, завдяки своїй впевненості і невимушеності, зазвичай мають безліч друзів. Щоб стати такою особистістю, необхідно знати правила невимушеного спілкування.

Інструкція

1
Тримайтеся впевнено на будь-якому заході і в будь-якому суспільстві. Будьте ввічливі, щоб уникнути незручних ситуацій дотримуйтесь правил етикету. Не соромтеся заводити нові знайомства, особливо в середовищі розумних і інтелігентних людей.
2 Вступаючи в розмову, ведіть себе доброзичливо, відкинувши весь негатив. Навіть якщо зовні ваше негативне настрій не буде виявлятися, вашому співрозмовнику воно все одно передасться, і він закриється для спілкування.
3 Вмійте знаходити теми для невимушеного спілкування. Дуже важливо, щоб ця тема була близька і цікава всім учасникам розмови. У такому випадку ваша непідробна зацікавленість викличе довіру і повагу.
4 Слідкуйте за швидкістю мови - не тараторьте і не вихлюпують на людину занадто багато інформації.
В ідеалі, якщо ви спілкуєтеся удвох, ваших висловлювань має бути тільки 40%. Більше слухайте і проявляйте інтерес до співрозмовника.
5 Задавайте тільки відкриті питання, тобто ті, які вимагають розгорнутої відповіді. Так ви не дозволите бесіді затухнути. Обов'язково чекайте, поки людина закінчить свою думку. І не поспішайте ставити наступне запитання - у вас бесіда, а не допит.
6 Говоріть навколишнім компліменти. Намагайтеся, щоб вони були оригінальними, обгрунтованими і доречними.

Зверніть увагу
Слід пам'ятати, що невимушеної розмови не вийде, якщо людина кудись поспішати, чимось стурбована, або зайнятий. Ніколи не «вантажте» співрозмовників занадто докладної або недоречною інформацією - це навряд чи комусь цікаво. Зачіпати спірні теми або завзято захищати свою точку зору також не варто.

Корисні поради
У вас завжди знайдуться теми для невимушеної розмови, якщо ви будете стежити за книжковими новинками і останніми подіями у світі культури, кіно, театру та спорту. З цією метою можна знайти для себе якесь оригінальне хобі, яке викличе інтерес оточуючих.В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як поводитися невимушено.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: