filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:37 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вставити лампочку.
Як вставити лампочку.
oleshkoДата: Понеділок, 22.04.2013, 21:23 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Вставити в патрон люстри лампочку - що може бути простіше. Однак неправильна заміна лампочки може принести масу проблем, тому порядок установки повинен бути точно дотриманий, як і техніка безпеки при роботі з електричними приладами.

Вам знадобиться
- лампочка;
- плоскогубці;
- прогумовані рукавички.

Інструкція

1 Перед заміною лампочки, що вийшла з ладу, відключіть електричний щиток на сходовому майданчику, надіньте прогумовані рукавички, призначені для безпечної роботи з електричними приладами.
2 Якщо люстра, в якій перегоріла лампочка закритого типу і оснащена плафоном, ослабте верхній затиск, відкрутіть лампочки, зніміть плафон. Нерідко відразу не вдається викрутити лампочку, якщо вона стояла досить довго в патроні, то могла від нагріву прикипіти до нього.
3 В цьому випадку будьте готові до того, що цоколь залишиться в патроні і вам доведеться акуратно викручувати його за допомогою плоскогубців. Якщо у патроні залишилася скляна колба, що найчастіше буває в звичайних лампах розжарювання, спробуйте викрутити згорілу лампочку, обернувши колбу тканиною, щоб виключити порізи і садна.
4 Дійте акуратно, не забувайте, що перекрутивши проводку в люстрі, при включенні електрики може статися коротке замикання, що спричинить за собою повне знеструмлення квартири і вихід складної побутової техніки, включеної в мережу з ладу. Цього не станеться, якщо у вас встановлена ??на електричному щитку надійна система запобіжних автоматів. Вони моментально спрацюють і знеструмлять квартиру.
5 Нову лампочку вставляйте в патрон після завершення робіт з видалення старої лампочки. При укрученні однією рукою фіксуйте патрон, інший вставляйте і вкручуйте в нього лампочку.
6 Включіть електричний щиток, вимикач. При першому включенні встановленої лампочки не дивіться на неї, трапляються ситуації, коли лампочка розлітається на дрібні шматочки, що може спричинити за собою травму очей.
7 Якщо знову встановлена ??лампочка не працює, а при покупці вам її перевірили, і все було в повному порядку, це може означати, що ви скоїлося лампочку при перевезенні або є неполадки в проводці. Знайдіть причину і усуньте неполадки.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вставити лампочку.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: