filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:36 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вибрати масажер для ніг.
Як вибрати масажер для ніг.
oleshkoДата: Понеділок, 22.04.2013, 21:24 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Ступні - унікальна частина тіла, яка є зосередженням великої кількості нервових закінчень. Саме тому корисно проводити масаж ніг - він позитивно позначається на всьому організмі в цілому. Але його якість напряму залежить від масажера, до вибору якого потрібно поставитися дуже уважно.

Інструкція

1 Чітко сформулюйте свої вимоги до масажер. Вібромасаж, компресійний масаж або роликовий - всі ці функції або можуть бути суміщені в одному масажері, або йти окремо в різних. Крім цього, існує цілий ряд додаткових функцій. Наприклад, підігрів, який дозволяє отримати ще більше задоволення від процесу.
2 Тепер зупиніться на вигляді масажу. На сьогоднішній день найпопулярнішими є гідромасаж, вібромасаж і пневмомасаж. В принципі, інші масажери зараз практично не виготовляються. Крім цього, вид масажу дуже залежить від конструкції самого масажера. Зараз маленькі моделі з віброплатформой активно витісняють більш великі пристрої, забезпечені масажними роликами.
До того ж, масаж виходить більш якісним.
3 Вирішіть , яку саме зону хотілося б масажувати. Масажери можна розділити на універсальні і вузьконаправлені, виготовлені конкретно для стоп. Природно, різниця полягає, в першу чергу, в ціні. Деякі моделі здатні навіть масажувати пальці ніг.
4 Подивіться на кількість доступних програм. Хороші масажери вміють «робити» інтенсивне погладжування ніг, розтирання їх і розминку, а також просту вібрацію. До того ж, функціональність повинна дозволяти не тільки вибрати програму, але і вказати її інтенсивність, а також тривалість.
5 При покупці масажера для ніг обов'язково зверніть увагу на фірму виробника. Так як це досить складні пристрої, то вони можуть час від часу виходити з ладу. А це означає те, що на території країни, а бажано і міста, повинні бути сервісні центри. Якщо вибирати модель виходячи з цього, то і робота з нею буде значно простіше і дешевше. Особливо враховуючи те, що сам масажер досить недешевий пристрій.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вибрати масажер для ніг.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: