filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:37 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Куди зберегти патч.
Куди зберегти патч.
oleshkoДата: Четвер, 21.03.2013, 15:53 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Патчем називається автоматизоване програмне засіб, який застосовується для видалення проблем програмного забезпечення або зміни його функціональних можливостей, удосконалення та виправлення помилок. Процес установки патчів називається «пропатчіваніе».

Зазвичай патчі встановлюються автоматично, тому сучасне забезпечення самостійно управляє ними. Така автоматизація процесу помітно спростила завдання користувачів, їм достатньо просто запустити програму, яка в кінцевому підсумку сама вирішить, як і в якому порядку слід розташовувати патчі.
Іноді програми самостійно скачують з інтернету оновлення. В основному такий спосіб застосовний для підтримки операційних систем і програмного забезпечення, наприклад, для встановлення оновлень безпеки.

Закачування патчів займає менше часу, ніж первісна установка програми, тому в цьому процесі встановлюються не всі файли, а лише деякі з них. Завантажені з інтернету оновлення потребують більшої кількості часу, тому воно необхідне ще й на їх завантаження.

Для автоматичного закачування патчів і їх установки є спеціальні утиліти, що створюють самоустановлювальні поновлення. У них заноситься інформація про те, які програми повинні запуститися після розпакування, а які файли необхідно видалити. Такі патчі являють собою архів, що саморозпаковується.

Обережні користувачі часто відключають автоматичну установку патчів для того, щоб переконатися в правильній і стабільній роботі новинок на чужих прикладах.

Для ручної установки патча встановіть необхідну програму або гру. Далі на ярлик, що з'явився на «Робочому столі», наведіть курсор миші та натисніть праву клавішу. У відображенні вікні натисніть на «Властивості» і перейдіть на рядок «Об'єкт», де буде відображений шлях до програми або гри.

Потім з інтернету або з іншого носія закачайте потрібний вам патч. При його закачування в вікні клацніть по кнопці «Обзор» та виберіть шлях до програми або гри. Натисніть на кнопку «Витягнути» - патч встановиться в потрібне вам місце.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Куди зберегти патч.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: