filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:39 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як змінити дату на касовому апараті.
Як змінити дату на касовому апараті.
oleshkoДата: Понеділок, 22.04.2013, 21:29 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Чек контрольно-касової машини (ККМ) є формою суворої звітності. Дані, що відображаються на ньому, несуть повну інформацію про факт зробленої покупки товарів і послуг. Тому суворе дотримання точності внесених даних є однією з умов безперебійної роботи ККМ.

Інструкція

1 Зміна дати на кожному типі ККМ проводите тільки у відповідності з технічною інструкцією. Пам'ятайте, що вчинення цієї операції можливо тільки при закритій зміні. Якщо протягом робочого дня вам необхідно змінити формат поточної дати, спочатку виконайте закриття зміни і зняття звіту з гасінням.
2 Щоб змінити поточну дату на ККМ ОРІОН 100К, виконайте такі дії: натисніть клавішу «Режим» і утримуйте її до появи на дисплеї напису «Вибір»; натисніть клавішу «Підсумок», в результаті на дисплеї з'явиться цифра «-1»; натисніть клавішу «Пр . підсумок »і чекайте появи на дисплеї напису« -5 », в результаті на дисплеї з'явиться встановлена ??дата. Натисніть клавішу «Пр. підсумок »і утримуйте її до появи« мерехтіння »індикаторів дати. Введіть клавіатурою поточну дату у форматі ДДММГГ і натисніть клавішу «Підсумок». ККМ роздрукує чек - «Введіть дату повторно». Натисніть клавішу «Пр. підсумок ». Після того як індикатор замерехтіли - введіть дату повторно та натисніть клавішу «Підсумок».
3 Для зміни поточної дати на ККМ Елвес Мікро До зробіть наступне: натисніть клавішу «Режим» і утримуйте її до появи напису «Вибір»; дотримуючи сувору послідовність, натисніть клавіші «3», «3», «0», «ОПЛ», «3 ». Введіть поточну дату у форматі ДДММГГ. Натисніть клавішу «Опл.»
4 Щоб змінити поточну дату на ККМ Елвес МК, виконайте такі дії: натисніть клавішу «Режим» утримуйте її до появи напису «Вибір»; дотримуючи сувору послідовність, натисніть клавіші «3», «30», «ОПЛ», «3». Введіть поточну дату у форматі ДДММГГ. Натисніть клавішу «Опл.»
5 Для зміни поточної дати на ККМ Штрих Міні До зробіть наступне: натисніть клавішу «РЕ» та утримуйте її до появи напису «Вибір», дотримуючись строгу послідовність, натисніть клавіші «3», «3». Введіть поточну дату у форматі ДДММГГ. Натисніть клавішу «Підсумок», потім «00».
6 Якщо при введенні дати сталася помилка, і введена дата не відповідає поточній календарної - не намагайтеся змінити дату ще раз. Проведіть закриття зміни і повторіть всі дії наново. Не змінюйте самостійно дату для ККМ марок екр-2102К, АМС-100К та АМС 110К.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як змінити дату на касовому апараті.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: