filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:37 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як відправити повідомлення декільком адресатам.
Як відправити повідомлення декільком адресатам.
oleshkoДата: Понеділок, 22.04.2013, 21:30 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Масове розсилання - можливість відправляти лист відразу декільком одержувачам - особливо корисна, коли потрібно відіслати поздоровлення або запрошення, або розіслати прес-реліз. Такою функцією володіють багато поштові сервери, і для її використання достатньо виходу в інтернет.

Інструкція

1 Щоб відправити лист одночасно декільком адресатам, які вже є в списку ваших контактів, відкрийте електронну пошту (алгоритм розсилки листів кільком адресатам ідентичний у багатьох поштових програмах). Натисніть на вкладку «Написати листа» і заповніть поля для створення нового повідомлення: його тему і сам текст.
2 Вибрати посилання «Додати» або зображення записника. Тим самим ви завантажите список адресної книги, в якій відзначте галочкою тих, кому потрібно відправити лист. Знову натисніть на "Додати" або просто клацніть по вільному полю.
3 В адресному рядку «Кому» з'явиться перелік всіх введених адрес. Натисніть на «Відправити», і користувачі отримають ваш лист. Однак крім листи вони побачать в рядку «Кому» і адреси всіх інших одержувачів.
4 Якщо ви хочете приховати від одержувачів, що застосували функцію масової розсилки, скористайтеся одним із двох способів. Після заповнення теми і тексту листа введіть ім'я одержувача в комірці «Кому», а потім натисніть на посилання «Прихована копія». Під осередком з'явиться додаткове порожнє поле, в якому виберіть потрібних адресатів, скориставшись попереднім методом. Знову натисніть на «Відправити». Ваш лист буде відіслано всім одержувачам, хоча це не гарантує факт його отримання. Роботи багатьох поштових систем розглядають такі листи як спам і нерідко видаляють.
5 Під уникнути попадання листи в спам-фільтр відправляйте повідомлення через «Черновик». Введіть тему і текст у відповідні поля, а потім натисніть на посилання «Зберегти як чернетку». Перейдіть в розділ «Черновик» в лівій стороні сторінки і натисніть на збережене лист. Перед вами з'явиться шаблон листа, в якому не проставлено лише адресу одержувача. Введіть вручну потрібну електронну пошту і натисніть на «Відправити», після чого поверніться у розділ «Черновик» і повторіть процедуру для кожного нового користувача.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як відправити повідомлення декільком адресатам.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: