filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:03 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як швидко накачати кубики.
Як швидко накачати кубики.
oleshkoДата: Понеділок, 22.04.2013, 21:32 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Важко знайти представницю прекрасної статі, яка б не мріяла про струнку і красиву фігуру. Добре розвинений рельєфний прес - це не тільки ефектний зовнішній вигляд, але і ваше здоров'я. Комплекс вправ, який цілком можна виконувати в домашніх умовах, допоможе вам істотно поліпшити стан м'язів живота.

Інструкція

1 Щоб стати власницею красивого рельєфного преса, досить 20 хвилин щоденних тренувань. Не лінуйтеся і дотримуйтесь регулярність занять. Досягнувши бажаного, не припиняйте тренування і підтримуйте досягнутий результат.
2 Тренування проводите або натщесерце, або через 2 години після прийому їжі. Робіть вправи комплексу одне за іншим, не відволікайтеся. Намагайтеся не робити тривалих пауз між підходами і в процесі виконання вправ.
3 Всі вправи виконуйте лежачи на спині, на підлозі. Робіть 2 підходи по 15 разів для кожного з них, за винятком останнього. Воно вимагає максимальної кількості повторень. Рухи повинні бути плавними, розтягувальними, м'якими. Не поспішайте і стежте за диханням.
4 В першій вправі ноги зігніть і поставте на ширину плечей.
На видиху тягніться до колін, при цьому руки зчепите в «замок» на потилиці. Потім на вдиху поверніться в початкове положення.
5 Чи не роблячи перерви, переходьте до наступного кроку. Початкове положення те ж. Видихаючи, повільно відірвіть плечі від підлоги і тягніться по зовнішній стороні тіла долонями по черзі то до лівої, то до правої п'яти, повертаючись в початкове положення. При цьому пригорніть поперек до підлоги. Відпочиньте 10-15 секунд.
6 Використовуючи то ж вихідне положення, з'єднавши руки в «замок» на потилиці, на видиху одночасно піднімайте плечі і ноги, злегка зігнуті в колінах. Плавно тягніться до ніг, стежте за тим, щоб працювали м'язи тазу, пресу і стегон. На вдиху прийміть вихідне положення.
7 Останнє вправа являє собою короткі скорочення м'язів черевного преса. На видиху підніміть плечі, випряміть і з'єднайте руки (права долоня поверх лівої) і, розташувавши їх між колін, тягніться вперед. Видихнувши, поверніться у вихідне положення.

Корисні поради
Для кращого результату комбінуйте навантаження.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як швидко накачати кубики.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: