filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:04 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як увімкнути відеокамеру в телефоні HTC.
Як увімкнути відеокамеру в телефоні HTC.
oleshkoДата: Понеділок, 22.04.2013, 21:33 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Телефони НТС завоювали в Росії і в Україні велику популярність. Апарати компанії є свого роду кишеньковими комп'ютерами, за допомогою яких можна не тільки спілкуватися, але й вирішувати питання бізнесу, виходити в інтернет і знімати якісне відео. Як користуватися фото-і відеокамерами НТС, розглянемо на прикладі трьох найбільш популярних моделей.

Інструкція

1 HTC Mozart T8698
У цій моделі немає окремої кнопки для запуску камери, щоб її включити, зайдіть в «Меню» телефону, вибір режиму відео винесений окремою кнопкою, натисніть на кнопку, і камера почне роботу . Зйомка проводиться з дозволом в 8 мегапікселів, відеокамера має автоматичне фокусування і ксеноновий спалах. Знімаючи відео в темний час доби, скористайтеся підсвічуванням, для цього зайдіть в меню «Камера» і натисніть відповідну кнопку. Використовувати підсвічування в якості ліхтарика не можна. При необхідності створювати великі знімки врахуйте, що максимальний розмір фотографій знятих на апарат - 3264х2448 пікселів. Дозвіл відео - HD720p 1280x720 пікселів. Фотографії на HTC Mozart T8698 хорошої якості: баланс білого не порушується, а мала глибина різкості дозволяє досягати якості, схожого з дорогими фотоапаратами.
При зйомці відео включати режим автофокуса не потрібно, він працює автоматично. Інтерфейс камери виглядає досить просто. Для того, щоб подивитися попередній ролик або кадр, проведіть пальцем по екрану зліва направо в ландшафтному режимі перегляду.

2
HTC HERO H7000
Для доступу до камери апарату зайдіть в меню. Перемикання на відеокамеру знаходиться в самій програмі, щоб вибрати режим зйомки, натисніть на іконку «Камера». На цей апарат фото-і відеозйомку можна проводити тільки за наявності карти пам'яті. При продажу налаштування камери стандартні і зведені до мінімуму. Купивши такий телефон, зайдіть в меню «Налаштування» і поставте дозвіл на максимальну якість. Щоб увімкнути спалах, в цьому ж меню натисніть на відповідну іконку. Майте на увазі, що спалах в апарата слабка. Фотографувати текст не вийде, оскільки у камери немає макро режиму.

3
HTC Sensation
Інтерфейс відеокамери дуже схожий на фотокамеру, має багато настроюються опцій. Щоб додати ефекти, встановити дозвіл і час запису, зайдіть в меню камери, і виберіть відповідні настройки.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як увімкнути відеокамеру в телефоні HTC.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: