filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:36 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як організувати спортивні ігри.
Як організувати спортивні ігри.
oleshkoДата: Понеділок, 22.04.2013, 21:34 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Величезну роль у фізичному вихованні дітей грають спортивні ігри. Їх підбирають в залежності від віку та стану здоров'я. Важливо також правильно їх організувати.

Інструкція

1 При виборі ігор необхідно враховувати розміри приміщення. Зрозуміло, що на спортивному майданчику або в великому залі ніяких обмежень бути не може. Тут доречно проведення ігор з бігом, зі стрибками, з інвентарем, різного роду естафети. Також ви можете об'єднати декілька груп і провести змагання між ними.
2 В маленькому приміщенні ваші можливості будуть обмежені, тому ігри можна проводити з невеликою кількістю дітей. Але в такому випадку учасників потрібно буде міняти якомога частіше.
3 Обов'язково попередньо заберіть і провітріть приміщення, в якому проводяться ігри. Ні про яку користь від занять в задушливому і брудному приміщенні мови бути не може.
4 При підборі виходите з необхідності поступового переходу від простих до більш складних.
Починайте з вивчення загальних, схожих для ряду ігор, прийомів. Поступово вводите командні ігри, естафети, а також змагання-поєдинки.
5 Звичайно ж, проведення ігор залежить від пори року і погоди. Так, в холодну пору року відмінно підійдуть розминки з бігом і стрибками. Вони допоможуть дітям швидко зігрітися. Зимові ігри можуть бути найрізноманітніші - це і лижі, і ковзани, і санки. У сиру дощову погоду заняття можна проводити під укриттям або навісом. А в теплу пору року віддайте перевагу спортивним іграм з м'ячем, біжу, купанню, їзді на велосипеді.
6 Для багатьох ігор використовується інвентар, наприклад, м'ячі, скакалки, естафетні палички, мотузки. Тому при складанні програми обов'язково враховуйте, який з них вам знадобиться, і заздалегідь підготуйте все необхідне.
7 Іноді в грі існує багато правил, які відразу засвоїти буває важко. Тому повідомляйте про них по ходу гри. Також ви можете попередньо провести репетицію, попередивши при цьому дітей, що результати поки зараховуватися не будуть.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як організувати спортивні ігри.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: