filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:40 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як може потрапити бензин в картер.
Як може потрапити бензин в картер.
oleshkoДата: Середа, 24.04.2013, 21:34 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
На думку експертів, основною причиною потрапляння бензину в картер двигуна є пошкодження діафрагми паливного насоса. Щоб краще зрозуміти, як це відбувається, потрібно згадати його принцип дії.

Вам знадобиться
- набір гайкових ключів;
- діафрагма

Інструкція

1 Більшість двигунів сучасних автомобілів оснащене насосами з механічним приводом. Він складаються з корпусу, гнучкої діафрагми і двох клапанів. У момент, коли діафрагма рухається вниз, створюється розрядження і верхній клапан відкривається в бік паливного бака, а нижній при цьому закривається. При русі діафрагми вгору вона видавлює паливо, завдяки чому нижній клапан відкривається в бік карбюратора, а верхній, природно, закривається. Зворотно-поступальному руху сприяє ексцентрик розподільного вала двигуна, з чого випливає, що діафрагма здатна функціонувати тільки під час роботи двигуна.
2 Явними ознаками пошкодження діафрагми є витік і запах палива, а в деяких випадках - попадання його в картер двигуна при роботі в режимі холостого ходу. Вихід з цієї ситуації один - заміна діафрагми. Ось, наприклад, як це робиться на автомобілі ВАЗ 2106.
3 Для зняття насоса візьміть ключ на 10, відверніть болти кріплення, зніміть насос і покладіть його на заздалегідь приготований аркуш паперу або тканину.
Далі зніміть кришку і акуратно вийміть сітчастий фільтр. Після огляду впускного клапана при необхідності поставте його на місце - в сідло. Фільтр промийте в розчиннику і продуйте струменем стисненого повітря.
4 З допомогою хрестоподібної викрутки виверніть шість гвинтів, що з'єднують обидві частини корпусу насоса і розділіть їх. Після цього перевірте впускний і випускний клапани, промийте верхню частину корпусу в бензині обдуйте її стисненим повітрям. Далі поверніть вузол діафрагм на 900, після чого витягніть його з нижньої частини корпусу і зніміть пружину з штока.
5 Користуючись ключем на 8, відверніть гайку і послідовно зніміть верхню сталеву чашку, дві робочі діафрагми, внутрішню і зовнішню дистанційні прокладки, а також нижню шайбу і чашку.
6 Під уникнути пошкодження запобіжної діафрагми при розбиранні паливного насоса, яка може з часом прилипнути до корпусу і прокладці, акуратно відокремте її за допомогою тонкого ножа або плоского щупа. Після очищення фільтрів і заміни пошкоджених діафрагм зберіть насос у зворотному порядку.В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як може потрапити бензин в картер.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: