filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:35 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вийти заміж.
Як вийти заміж.
oleshkoДата: Четвер, 21.03.2013, 15:54 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Біле плаття, чоловік у чорному смокінгу і марш Мендельсона - деякі жінки мріють про це і готові на багато чого, щоб отримати статус дружини. Вони знайомляться з різними чоловіками, фліртують і намагаються завоювати їх серце. Як слід поводитися, щоб вийти заміж?

Інструкція

1
Позбавтеся від безперспективних відносин. Навіть якщо ви зустрічаєтеся кілька років, при цьому чоловік періодично обіцяє взяти вас в дружини, але не робить ніяких дій у цьому напрямку, не тримайтеся за нього. Якщо ви бачите, що ця людина не готовий і не здатний завести сім'ю, не витрачайте свій час. Відмовки ніколи не закінчаться, а ваші біологічні годинники не припиняють хід.
2 Вибрати підходящого партнера. Спробуйте на самому початку відносин дізнатися його погляди на майбутнє, інтереси і прагнення. Якщо він не налаштований на весілля, з насмішкою відгукується про одружених друзів, може вийти так, що він ніколи не погодиться зв'язати своє життя з вашою.
3 Ведіть себе гідно, щоб справити враження на нареченого. Не будьте занадто доступною, одягайтеся стильно, але не зухвало.
Не вимагайте від нього дорогих подарунків і путівок в теплі країни. Заробляйте достатньо, щоб забезпечити себе і не виглядати для нього тягарем.
4 Дозвольте йому бути сильним і мужнім, щоб він міг проявити себе у вашому житті. Попросіть допомогти в ремонті крана, вкрутити лампочку або порадьтеся з ним при виборі нової дверної ручки. Дайте зрозуміти, що маєте потребу в ньому.
5 Покажіть себе гарною дружиною. Піклуйтеся про коханого чоловіка, доглядайте і годуєте його. Забезпечте комфортне життя, щоб йому захотілося прожити з вами до кінця днів.
6 натякає на бажання вийти заміж. Чоловік може навіть не здогадуватися про вашому прагненні стати його дружиною. Мрійте про спільне життя, розмовляйте про це, обговоріть важливість шлюбу, його переваги.
7 Будьте впевнені в своєму бажанні вийти заміж саме за цього чоловіка. Не варто приймати таке відповідальне рішення під тиском суспільства, близьких або друзів. Ви повинні любити свого майбутнього чоловіка, а не просто брати в чоловіки будь-якого, лише б отримати статус дружини.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вийти заміж.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: