filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:35 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як міняти ступичний підшипник.
Як міняти ступичний підшипник.
oleshkoДата: Середа, 24.04.2013, 21:35 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Підшипник - обов'язковий елемент будь рухомий конструкції. Він є частиною опори або упору, підтримуючої вал, вісь з необхідною жорсткістю. У відповідності зі своєю назвою ступичний підшипник є частиною маточини - диска, потрібного для зміцнення автомобільного колеса на осі.

Інструкція

1 За існуючою класифікацією ступичні підшипники відносяться до підшипників кочення, що складається з двох кілець, тіл кочення і сепаратора, який відокремлює тіла кочення один від одного. Найчастіше в маточинах використовуються дворядні радіально-наполегливі, однорядні радіальні кулькові і однорядні роликові конічні підшипники. Ступичні підшипники бувають для передніх і задніх коліс. Для них характерні висока міцність і довговічність, що дозволяють витримувати дуже великі навантаження. Причиною виходу їх з ладу може стати неправильна установка.
2 Щоб цього уникнути, не використовуйте гострі інструменти, які можуть пошкодити поверхню і герметичність підшипника і привести до витоку масла. Якщо необхідно запресувати підшипник, щоб при цьому зусилля не передавалося через тіла кочення, використовуйте облямовування або обойму старих деталей.
3 При установці конічного підшипника спочатку правильно відрегулюйте зазор на ньому. Якщо зазор буде занадто малий, елемент перегріється. Втім, великий зазор теж може стати причиною поломки. Про проблеми зі підшипника зазвичай свідчить характерний сторонній шум - стукіт або гудіння по всьому кузову, праворуч або ліворуч.
4 Для більш точного визначення місця несправності відженете автомобіль в найближчий автосервіс, де є спеціальний стенд. Там включите підвищену передачу, дайте максимальні оберти і заглушіть двигун. Після цього можна буде розчути шуми від несправних підшипників. Діагностика зазвичай не займає багато часу.
5 Сама процедура заміни як переднього, так і заднього підшипників нічим не відрізняється. Як показує практика, все ж краще робити заміну ступичні підшипників саме в автосервісі за допомогою гідравлічного преса. Самостійна заміна без спеціального обладнання не гарантує якості. Так, наприклад, попадання бруду в підшипник може привести до пошкодження машини.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як міняти ступичний підшипник.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: