filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:37 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як краще вирощувати розсаду.
Як краще вирощувати розсаду.
oleshkoДата: Середа, 24.04.2013, 21:37 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Припікає сонечко, весело біжать струмки, дачний сезон вже не за горами, тому до нього необхідно підготуватися заздалегідь. Щоб отримати багатий врожай, слід запастися терпінням і зайнятися посівом насіння.

Вам знадобиться
- горщики для розсади;
- дернова земля;
- перегній;
- деревна зола або суперфосфат;
- насіння;
- рідкі добрива;
- лампи денного світла.

Інструкція

1 Ящики, горщики і всілякі картонні коробки є традиційними ємностями для вирощування розсади в домашніх умовах. Горщики для посіву насіння повинні відмінно пропускати воду, тобто на дні ємності повинно бути безліч отворів. У продажу є формочки з біомаси, які в подальшому швидко розкладаються в землі, тобто вам не доведеться витягувати розсаду з посуду, а можна саджати разом з нею.
2 Для вирощування розсади використовуйте родючу грунтову суміш, яку можна приготувати самостійно, змішавши в рівних пропорціях дернової землю і перегній. Якщо грунт глинистий та важкий, додайте до суміші невелика кількість піску або торфу. Щоб отримати в результаті добре розвинені сіянці, внесіть в грунтовий склад суперфосфат (з розрахунку п'ятдесят грам на один квадратний метр) або деревну золу. Можна придбати в спеціальному магазині земляну суміш, яка добре пропускає вологу. В такій землі немає шкідливих організмів та бур'янів, що викликають хворобу рослин.
3 Для посадки розсади підходять ранні сорти.
Уважно вивчіть інструкцію, там написано, на яку глибину і в який час краще садити насіння. У кожен горщик досить посадити п'ять насіння, невдалі паростки при сходів бажано видалити ножицями. При появі сходів знизьте температуру, це дасть можливість розвитку здорової кореневої системи. Якщо рослини будуть знаходитися постійно в теплі, розсада буде хирлявої, так як все буде йти в ріст.
4 Як правило, ємності із розсадою ставляться на підвіконня, саме освітлене місце в квартирі. Але це створює свого роду проблеми: тепло від батареї з одного боку і холод від вікна з іншого, обмежена площа. Закладіть щілини вікон, щоб не створювалося протягів, батарею прикрийте фанерою, щоб захистити розсаду від прямих потоків сухого повітря. Підсвічувати розсаду лампами денного світла, що дозволить продовжити тривалість світлового дня.
5 Для поливу використовуйте водопровідну воду, яка встигла відстоятися в ємності протягом трьох-п'яти днів. Найбільш сприятливою для поливів вважається дощова або тала вода. Кожні десять днів підгодовуйте паростки рідким добривом, купленим у квітковому магазині, розводьте строго по зазначеній інструкції, інакше розсада може згоріти.
6 За два-три тижні до висадки розсади у відкритий грунт, почніть її загартовування. Виставляйте горщики з розсадою на ніч на засклений балкон (коли погода ще недостатньо тепла). За тиждень до висадки залиште рослини там постійно, але за умови, що в цей час немає морозів.


В мене все класно, а в вас?
 
TrothalphopДата: Неділя, 16.06.2013, 19:52 | Повідомлення # 2
Група: Прохожі

<a href=http://commentjob.ru/#cfzic>this page</a> - <a href=http://commentjob.ru/#pfbmh >mega site</a> , http://commentjob.ru/#djmyj cool page
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як краще вирощувати розсаду.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: