filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:39 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як стати на на місток стоячи.
Як стати на на місток стоячи.
oleshkoДата: Четвер, 21.03.2013, 15:55 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Базове гімнастичну вправу місток служить основою для виконання складних акробатичних трюків. Ваше вміння вставати на місток з положення стоячи показує високий рівень фізичної підготовки і відмінно розвинену гнучкість.

Вам знадобиться
- гімнастичний мат;
- шведська стінка.

Інструкція

1 Почніть тренування з розминки, що включає в себе вправи для розігріву суглобів і м'язів спини.
2 Встаньте на коліна, руки підніміть, ноги поставте на ширину плечей. Повільно відхиліть корпус назад. Кінчиками пальців ви повинні торкнутися підлоги.
3 Ляжте на живіт, руки витягніть вгору. Підніміть одночасно ноги і руки, постарайтеся максимально прогнутися. Слідкуйте, щоб коліна були прямими. Протримаєтеся в цьому положенні не менше 1 хвилини.
4 Лежачи на живіт, опустіть руки на рівень стегон. Прогніться в спині, випрямляючи руки в ліктях, зафіксуйте позу. Тепер зігніть ноги в колінах і носками торкніться голови. При цьому голову піднімати не слід, дивіться перед собою.
5 Переверніться на спину. Ноги повинні бути зігнутими в колінах. Зігніть руки і долонями упріться в підлогу біля плечей.
Лікті направте вгору. Плавно і обережно випрямляйте ноги і руки, спину прогніть і виконайте місток з положення лежачи. Залишайтеся в цій позі кілька секунд, поступово доводячи тривалість виконання до хвилини. До наступної вправи переходьте тільки остаточно освоївши всі попередні.
6 Встаньте спиною до шведської стінки. Якщо ви займаєтеся будинку і у вас немає спеціального обладнання, знайдіть вільне місце біля стіни. Розставте ноги по ширині плечей. Руки підніміть вгору. Прогинаючись у спині, нахиляйтеся назад, поки не торкнетеся шведської стінки руками. Перебирайте руками по рейкам і продовжуйте нахил до тих пір, поки ви долоні не опирається, підлогу. Зафіксуйте місток на кілька секунд. Потім поверніться у вихідну позицію, аналогічним чином перебираючи рейки стінки руками. Коли ви навчитеся з легкістю виконувати цю вправу, переходьте до навчання виходу на місток без шведської стінки.
7 Встаньте рівно, ноги повинні бути на ширині плечей, а прямі руки витягнуті вгору. Перший час просите помічника страхувати вас. Нехай він стане до вас обличчям і підтримує за поперек. Нахиліться назад і затримаєтеся на секунду, а потім не поспішаючи встаньте на місток. Потім відштовхніться руками і випросталась, повертаючись у вихідне положення. Приступайте до самостійного виконання цієї вправи, тільки коли остаточно навчитеся виконувати місток з підтримкою.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як стати на на місток стоячи.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: