filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:35 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як у фотошопі зменшити шар.
Як у фотошопі зменшити шар.
oleshkoДата: Понеділок, 13.05.2013, 22:59 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Режими трансформування зображень, які доступні користувачеві графічного редактора Adobe Photoshop, дозволяють змінювати розміри як всієї картинки в цілому, так і окремих шарів. Робити це нескладно і тим, хто звик керувати всім за допомогою мишки, і тим, хто воліє не відривати пальців від клавіатури.

Вам знадобиться
Графічний редактор Adobe Photoshop.

Інструкція

1 Запустіть графічний редактор і завантажте в нього файл, що містить шари, які потрібно зменшити.
2 Виділіть шар, з яким належить працювати. Зробити це потрібно на панелі, яка відкривається натисканням функціональною клавішею F7 або вибором пункту «Шари» в розділі «Вікно» меню Photoshop. Якщо однаково зменшити потрібно декілька шарів, перещелкайте їх все лівою кнопкою миші при натиснутій клавіші Ctrl. Для зменшення згрупованих елементів достатньо виділити лише рядок з папкою, в яку вони зібрані.
3 Включіть режим трансформування зображення. Зробити це можна через меню графічного редактора: розкрийте розділ «Редагування», перейдіть в підрозділ «Трансформування» і виберіть пункт «Масштабування». Можна всі ці маніпуляції замінити натисканням клавіш Ctrl + T (тут T - латинська).
4 Якщо зменшувати розміри вибраного шару потрібно із збереженням вихідних пропорцій, клацніть по піктограмі з зображенням ланцюга з двох ланок.
Вона поміщена між віконцями, поміченими буквами «Ш» і «В» на панелі «Параметри». Ця панель розміщується неширокою смужкою уздовж верхнього або нижнього краю вікна Photoshop. Якщо її не видно, увімкніть відображення через розділ «Вікно» в меню редактора, вибравши пункт «Параметри».
5 Задайте нові розміри зображенню в зменшуватися шарі. Це можна зробити зміною чисел у віконцях «Ш» (ширина) і «В» (висота) на панелі параметрів. Вводити нові значення з клавіатури не обов'язково, достатньо клікнути потрібне вікно і користуватися клавішами зі стрілками вгору і вниз, контролюючи при цьому зміна розмірів візуально. Якщо режим збереження пропорцій включений, зміна значення в одному з віконець буде автоматично міняти і число в іншому.
6 Замість панелі параметрів можна використовувати мишу. Після включення режиму трансформації зображення навколо нього з'являється рамка з вузловими точками - їх можна перетягувати лівою кнопкою миші, змінюючи цим розмір картинки. Пропорції зображення будуть зберігатися лише при перетягуванні точок в кутах рамки при натиснутій клавіші Shift.
7 Для виключення режиму трансформації зображення натисніть клавішу Enter.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як у фотошопі зменшити шар.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: