filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:39 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як в Word вставити лист
Як в Word вставити лист
oleshkoДата: Понеділок, 13.05.2013, 23:00 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
При написанні великої кількості тексту буває необхідність вставити додаткову інформацію прямо в середину поточного документа. Або при оформленні - додати титульну сторінку. Для здійснення даних дій використовуйте функцію вставки нового аркуша.

Вам знадобиться
- програма Word (пакет Microsoft Office);
- вихідний документ.

Інструкція

1 Відкрийте вихідний документ у форматі програми Word. Якщо він ще не створений, відкрийте програму через ярлик на робочому столі. Наберіть необхідний текст.
2 Визначте місце в документі, куди необхідно додати порожню сторінку. Встановіть курсор в дану точку. Будьте уважні: порожня сторінка утворюється в тому місці, яке ви визначили курсором. У разі його установки в середині сторінки, текст виявиться розірваний.
3 В меню виберіть вкладку «Вставка». В відкрилися функціях зверніться до першої - «Сторінки». Використовуйте покажчик «вниз», щоб відкрити додаткові можливості. Виберіть команду «Порожня сторінка». У вказане вами місце буде доданий новий чистий аркуш.
4 При необхідності додати до вже створеного документу титульний лист з вихідними даними роботи, також використовуйте вкладку «Сторінки».
У додаткових можливостях виберіть «Титульна сторінка». Вона завжди буде вставлена ??в початок документа, незалежно від поточного розташування курсора.
5 Починаючи з версії Office Word 2007, вам будуть запропоновані шаблони для титульної сторінки. Вибрати найбільш підходящу по оформленню до поточного документа. Замініть текст шаблону на свій власний. Якщо вам не сподобалася обрана титульна сторінка, використовуйте команди «Вставка»>«Сторінки»>«Титульна сторінка»>«Видалити поточну титульну сторінку». Замініть віддалену сторінку на більш відповідну.
6 При вставці титульної сторінки будьте уважні. Коли ви виконуєте команду «Титульна сторінка», то вона замінює існуючу. Документ, створений в більш ранньої версії програми Word (до 2007), не підтримує шаблони титульних сторінок Word 2007 і пізніше.
7 Дізнатися версію своєї програми Word ви можете самостійно. Правою кнопкою миші клікніть на ярлику програми на робочому столі. Виберіть функцію «Властивості». У вікні, ви побачите версію пакету Office, встановлену на вашому комп'ютері.

Джерела

Додавання та видалення сторінки


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як в Word вставити лист
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: