filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:04 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як в Оперу додати закладки.
Як в Оперу додати закладки.
oleshkoДата: П`ятниця, 24.05.2013, 14:40 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Opera є одним із самих зручних і функціональних браузерів. Його можливості особливо яскраво проявляються в тому випадку, якщо мережа використовується для роботи. Незважаючи на зручність і цілком зрозумілий інтерфейс, у користувачів, вперше запустили даний браузер, можуть виникнути деякі складності.

Інструкція

1 Складнощі при роботі в Опері можуть виникати через неправильну настройки браузера. Перш за все, треба включити відображення потрібних при роботі панелей. Так, якщо у вас не видно пункти меню, натисніть значок у лівому верхньому куті браузера і відзначте пункт «Показувати меню». Потім відкрийте в меню «Вид» - «Панелі інструментів» і відзначте наступні панелі: «Панель вкладок», «Панель стану», «Панель адреси». Це один з найбільш зручних варіантів, ви можете використовувати власні настройки.
2 Створювати закладки в Опері ви можете двома способами. Перший: відкрийте пункт меню «Закладки» і виберіть «Створити закладку сайту». Другий, найпростіший: клацніть на порожньому місці сохраняемой сторінки правою кнопкою мишки і виберіть в контекстному меню пункт «Створити закладку сайту».
3 При необхідності ви можете імпортувати закладки з браузерів Internet Explorer, Firefox і Konqueror.
Для цього в меню «Файл» слід знайти пункт «Імпорт і експорт», потім вибрати потрібний браузер.
4 Для зручності роботи ви можете винести на видне місце - наприклад, на панель адреси, необхідні вам елементи інтерфейсу. Це можуть бути кнопки автономного режиму, включення проксі-сервера, показу робочого столу («Згорнути всі вікна») та інші. Налаштування браузера подібним чином робить роботу в ньому дуже комфортною.
5 Відкрийте Експрес-панель, клацніть на порожньому місці правою кнопкою мишки. Виберіть в контекстному меню «Оформлення» - «Кнопки» - «Мої кнопки». Тепер просто перетягніть мишкою на панель адреси (або іншу панель) потрібні вам елементи інтерфейсу і збережіть зміни, натиснувши ОК.
6 Браузер Opera володіє власним кешем, що дозволяє не тільки економити трафік, але і прискорює відкриття вже відвідували раніше сторінок. Для налаштування розміру кеша відкрийте: «Сервіс» - «Загальні настройки» - «Розширені». Встановіть розмір дискового кеша в межах 50-100 Мб, тип кеша - «Автоматично». У нижній частині вікна налаштування в розділі «Перевіряти, оновилася чи на сервері кешовану сторінку», виберіть «Ніколи» для зображень і документів.В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як в Оперу додати закладки.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: