filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:35 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як включити автономний режим.
Як включити автономний режим.
oleshkoДата: П`ятниця, 24.05.2013, 14:40 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Автономний режим дозволяє відкривати без підключення до мережі раніше відвідані сторінки. Він зручний для користувачів, що мають обмеження по використовуваному трафіку. Крім того, він може стати в нагоді при тимчасовій відсутності доступу до інтернету.

Інструкція

1 Якщо ви працюєте в самому поширеному браузері Internet Explorer, для увімкнення автономного режиму відкрийте розділ меню «Файл» і виберіть пункт «Автономний режим». При цьому поряд з даної рядком з'явиться пташка. Автономний режим включений, ви можете переглядати раніше відвідані сторінки. Слід зазначити, що деякі відвідані сторінки не зберігаються в кеш, тому їх перегляд в автономному режимі неможливий. Такі сайти для подальшого перегляду необхідно спеціально зберігати.
2 Визначити , чи працює ваш браузер в автономному режимі, дуже просто - спробуйте пройти по будь посиланням. Тут же має з'явитися попереджувальне віконце з повідомленням про те, що ви працюєте в автономному режимі і пропозицією вийти з нього. Відповідайте на пропозицію відмовою або прийміть, якщо хочете вийти з автономного режиму.
3 В інших популярних браузерах вибір автономного режиму здійснюється подібним же чином - необхідно вибрати в меню «Файл» рядок «Автономний режим» (в деяких браузерах - «Працювати автономно»). Для виходу з автономного режиму зніміть поставлену раніше галочку.
4 Під час роботи в інтернеті включення автономного режиму може застосовуватися не тільки для перегляду відвіданих сторінок без підключення до мережі, але і для обмеження трафіку. Включивши автономний режим, ви можете безбоязно відлучитися від комп'ютера, не побоюючись, що у вашу відсутність з відкритих сторінок буде завантажуватися реклама або інший небажаний контент.
5 З точки зору зручності роботи в автономному режимі незаперечним лідером є браузер Opera, в якому кнопку включення-виключення автономного режиму можна додати на панель адреси. При натисканні кнопка міняє колір, що дуже зручно - достатньо одного погляду, щоб зрозуміти, чи знаходиться комп'ютер в автономному режимі. Подібним же чином ви можете винести на зручне місце та інші корисні елементи інтерфейсу - наприклад, кнопку включення і вибору проксі-серверів.В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як включити автономний режим.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: